Eiti į turinį
Sports_Men

Pradžia.

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas zenia, pasistengsiu glaustai manau:

 

Žodžiu visada domėjausi sportu jau nuo mažų dienų, tikriausiai vien dėl to nes tėvukas buvo irgi spocmenas jo laikais, kažkaip pažiūrėjęs į jo fotkęs, atdovanojimus, pagirimų raštus, diplomus, jau nuo mažens užsigeidžiau ir tokius turėti ir džiaugtis tuom ką turiu ir dėl kokio tikslo ir dėl savęs.

iki 6 klasės nieko gero nelankiau neužsiiminėjau. Ta prasme ten sporto būreliai t.t nu nieko rimto. 

6 klasėje parvariau į Klaipėda gyventi, klasiokas nusivedė į sunkiosios atletikos treniruotes, pačia pirmą dieną pradėjau jau mokintis technikos, nes iškarto užkabliavo mane, treneris buvo jaunas, bet pilas patirties, iškalbingas, supratingas, žodžiu motyvuojantis ir žiauria geras. Lankiau sunkiąją kievieną dieną, nepraleidinėjau nei vienos treniruotės, vos susirgęs visą dieną pragulėdavau lovoje grįžęs iš treniruotęs, kad kitą dieną vėl galėčiau pilnas sveikatos ir jėgų eiti į treniruotę, gerinti savo rezultatą ir gerai pasirodyti varžybose. Lankiau sunkiąją visus tuos mokslo metus, buvau ne vienose varžybos, bet visos paimdavau prizinę vietą, turiu gal 4 diplomus, tris medalius, gaila dėja taurės neteko paliesti dar. Bet labiausiai didžiuojuosi tuom, kad 2012 metų Lietuvos Čiampionate sugebėjau pasiimti garbingą trečiąją vietą. Po to buvo dar keletas varžybų bet ten nebuvo tokios svarbios kaip čiampionatas. Po 6 klasės išsikrausčiau į savo gimtajį miestą atgal ir galiu pasakyti, kad maliau šūdą iki 8 klasės pabaigos, turėjau afigienus draugus, rūkyt, pagert, pablūdyti liaudiškai tariant, negrįšti namo pora dienų t.t . Po to vėl 9 klasę išsikrausčiau į kaimą ir va nuo vasaros vidurio pradėjau užsiiminėti vadinamuoju Street Workout, lauko gimnastika, užkabliavo, rezultatai neblogi, Lapkričio mėnesį šokau su draugu į sporto salę (štanginę) per du mėnėsiu priaugau 8kg su pieno produktais, be jokių papildų t.t ir ką siekiu rezultatų , augiu masę noriu šokt iki 75-80kg važinėju į miestą lankau Rankų lenkimą, kur bent vėl gal pavyks kažką pasiekti pasimti diplomų medalių, galbūt net ir paliesti taurę savo delne.

 

Tikriausiai daug kas tingės skaityti arba susidarys keistą nuomonę dėl kažkokios frazės tiesiog, augam keičiamės, norim viską išbandyti, patirti. O aš noriu kažko pasiekti ir ateityje dirbti sau malonų darbą ir susiejusi su viskuom ką būsiu patyręs.

 

Tiesiog žmonės, nenuleiskit rankų, o jei ir nuleisit jas pakelti yra labai sunku...

 

Dėkui už dėmesį kas skaitėt, tik išsipasakojau ir pasidalinau, nesmerkit, jei ir smerksit tai bent neskaudžiai :D

Dėkui už atsakymą (y).

Na pas mane irgi buvo tokių draugų, pagert, parūkyt ir t.t.. Na, bet laikai keičiasi (y)

Aš manau, svorio turiu pakankamai, viską reikia išryškint (y).

Peace

Žėnia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano pradžia tai buvo tokia, kad tėvas ėjo į salę norėjau ir aš pirmą mėnesį motyvacija liejosi per kraštus, bet poto pradėjau praleidinėt trefkes ir po biški mečiau salę, bet po kažkiek laiko draugelis siūlė varyt į kitą salę kur jis varo tai nuvarėm ir jau eina antras mėnesis kaip einu po kolkas motyvacijos yra :D Kiek ilgam ? nežinau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sportuoju nuo 2013 metų  užssipyriau ir dar vis nemečiau sportuoti ir ties šia diena einu prie turnykų ir sportuoju sudarytas programas iš madbarz.com galėsite ten poto pasižiūrėti . Pradžia kaip visiems buvo sunku - pradėjau nuo easy programų kurias rasite tenais , o dabar jau einu link hard , bet tik kelias programas hard'o darau , pagrinde medium . Padarau apie 12-15 muscle-up , flagas , back lever 10sec , front lever mokinsiuosi bei planche sunkiausia triuką kurį reikia mokintis puse metu :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano pradžia tai buvo tokia, kad tėvas ėjo į salę norėjau ir aš pirmą mėnesį motyvacija liejosi per kraštus, bet poto pradėjau praleidinėt trefkes ir po biški mečiau salę, bet po kažkiek laiko draugelis siūlė varyt į kitą salę kur jis varo tai nuvarėm ir jau eina antras mėnesis kaip einu po kolkas motyvacijos yra :D Kiek ilgam ? nežinau :D

 

 

Sportuoju nuo 2013 metų  užssipyriau ir dar vis nemečiau sportuoti ir ties šia diena einu prie turnykų ir sportuoju sudarytas programas iš madbarz.com galėsite ten poto pasižiūrėti . Pradžia kaip visiems buvo sunku - pradėjau nuo easy programų kurias rasite tenais , o dabar jau einu link hard , bet tik kelias programas hard'o darau , pagrinde medium . Padarau apie 12-15 muscle-up , flagas , back lever 10sec , front lever mokinsiuosi bei planche sunkiausia triuką kurį reikia mokintis puse metu :).

Dėkoju už jūsų atsakymus!

Ginai, man atrodo, kad ten madbarz.com, turnikiniams ar ne ? :)

Scallet, manau sporto klubo nekeisiu, nes jau ten turiu pažystamų ir šiaip pas mane mieste daugiau sporto klubų nėra, tai, kad nėra iš ko rinktis :D Man po pirmo mėnesio, motyvacija tikrai atsirado, nes raumenys tapo tvirtesni pats geriau jaučiuos, bei daug kas pastebi, kad man nuotaiką labai pagerėjus po to kai pradėjau sportuoti :)

 

Peace.

Žėnia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Dėkoju už jūsų atsakymus!

Ginai, man atrodo, kad ten madbarz.com, turnikiniams ar ne ? :)

Scallet, manau sporto klubo nekeisiu, nes jau ten turiu pažystamų ir šiaip pas mane mieste daugiau sporto klubų nėra, tai, kad nėra iš ko rinktis :D Man po pirmo mėnesio, motyvacija tikrai atsirado, nes raumenys tapo tvirtesni pats geriau jaučiuos, bei daug kas pastebi, kad man nuotaiką labai pagerėjus po to kai pradėjau sportuoti :)

 

Peace.

Žėnia.

Po to pirmo mėnesio buvom ONE.LT parke jei tokį žinai :D Tai praeitais metais man ten nlb sekėsi, o va po mėnesio sporto iškarto jautes, kad esu sustiprėjes. :D :D 

O klubų pas mane mieste apie 7-8(be rūsių) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tai debile :D ka as ir sakau apsilimas ir paskui 4x8 :D matosi kad rimtas esi

atsilupeli, per nauja perskaityk ka parasei ir poto pisk prota, matos, kad tik internete ir moki pist prota jog kazka lankao, nors tik namie kimarini ir drocini daugiau nk.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, prasidėjo viskas nuo pamatytų tėčio medalių, raštų, aišku kilo noras turėti tokių, galvojau pasekti jo pėdomis, bet ant senatvės apsileido ir turi gan nebloga masę. Atėjo tą laukta vasarą. Jos pradžioje su teta aptarėme apie sportą jinai lankė karatė apie 15 metų gal daugiau. Sakė pradėti sportuoti it motyvuoti jos vaikus ant paauglystės, kadangi pats nieko nežinojau papasakojo apie ką net supratimo neturėjau. Taip gavosi, kad pradėjau ant turniko, lygiagrečių eiti be apšilimo. Galvojau kam to reikia. Praėjo pora savaičių ir turėjau gan didelį progresą kol kiti degradavo su rūkymu ir gėrimu, prasidėjo traumos, nukritimai, kol galiausiai ligoninė. Per ją apmasciau daug ką. Gaila buvau durnas neklausinejau kaip ką daryti - nieko. Sugrįžęs iš ligoninės, pradėjau viską skaitineti rašytis, kol nugara neskaudejo. Suskubejau pas daktarus supratau, kad turiu nugaros Išvarža. 3 savaitęs išbuves sanatorijoje supratau, kad mano gyvenimui fsio, nes nieko negalėjau daryti sunkaus. Ten mane pratampe ir daktaras pasakė, kad gal ir isauksiu buvau laimingas... Pervažiavus namo pradėjau vėl skaitineti, programa susidaryti. Na jau dabar eina 2 meno kolkas nieko Nesiskundžiu, neleido man sportuoti iki vasaros galo šeimos daktarė, bet sanatorijoje sakė treniruoti presa nes per didelė apkrova nugaraį. Dabar susidaręs programa padėjo iš fb sportuoju vargo nematau ir galvoju pradėti nuo bokso ar trikovės nuo šiol lankiau fule 5 metus. Nuo vaikystės vartininkas buvau nes žaisti nesisekė, o dabar vartuose gan neblogai su Kretingos sporto mokykla važinėjame kitur. Dabartinė traumą viską sugadino beliko sportas namuose. Ant rugsėjo vėl imsiu kanors rimtesnio, kadangi kaime gyvenu nėra tų klubų. Štanga turnikas, lygiagretės, hanteliai užtenka pradžiai. Sėkmės jūm nedarykit durnu klaidų naujokai paskaitinėti geriau negu pažaisti sargą ar pns.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, prasidėjo viskas nuo pamatytų tėčio medalių, raštų, aišku kilo noras turėti tokių, galvojau pasekti jo pėdomis, bet ant senatvės apsileido ir turi gan nebloga masę. Atėjo tą laukta vasarą. Jos pradžioje su teta aptarėme apie sportą jinai lankė karatė apie 15 metų gal daugiau. Sakė pradėti sportuoti it motyvuoti jos vaikus ant paauglystės, kadangi pats nieko nežinojau papasakojo apie ką net supratimo neturėjau. Taip gavosi, kad pradėjau ant turniko, lygiagrečių eiti be apšilimo. Galvojau kam to reikia. Praėjo pora savaičių ir turėjau gan didelį progresą kol kiti degradavo su rūkymu ir gėrimu, prasidėjo traumos, nukritimai, kol galiausiai ligoninė. Per ją apmasciau daug ką. Gaila buvau durnas neklausinejau kaip ką daryti - nieko. Sugrįžęs iš ligoninės, pradėjau viską skaitineti rašytis, kol nugara neskaudejo. Suskubejau pas daktarus supratau, kad turiu nugaros Išvarža. 3 savaitęs išbuves sanatorijoje supratau, kad mano gyvenimui fsio, nes nieko negalėjau daryti sunkaus. Ten mane pratampe ir daktaras pasakė, kad gal ir isauksiu buvau laimingas... Pervažiavus namo pradėjau vėl skaitineti, programa susidaryti. Na jau dabar eina 2 meno kolkas nieko Nesiskundžiu, neleido man sportuoti iki vasaros galo šeimos daktarė, bet sanatorijoje sakė treniruoti presa nes per didelė apkrova nugaraį. Dabar susidaręs programa padėjo iš fb sportuoju vargo nematau ir galvoju pradėti nuo bokso ar trikovės nuo šiol lankiau fule 5 metus. Nuo vaikystės vartininkas buvau nes žaisti nesisekė, o dabar vartuose gan neblogai su Kretingos sporto mokykla važinėjame kitur. Dabartinė traumą viską sugadino beliko sportas namuose. Ant rugsėjo vėl imsiu kanors rimtesnio, kadangi kaime gyvenu nėra tų klubų. Štanga turnikas, lygiagretės, hanteliai užtenka pradžiai. Sėkmės jūm nedarykit durnu klaidų naujokai paskaitinėti geriau negu pažaisti sargą ar pns.

Na Sarg`o nežaidžiu jau tris savaites, nes sportuoju toks užsiėmimas daug labiau patinka, nei sėdėti prie kompo ir žaisti sampą... klaidų manau nepadarysiu sporto salėj, nes su draugais sportuoju ir šiaip žmonės kurie lanko, visi padeda jei kažką darai ne taip.

Dėkoju už tavo atsakymą ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na Sarg`o nežaidžiu jau tris savaites, nes sportuoju toks užsiėmimas daug labiau patinka, nei sėdėti prie kompo ir žaisti sampą... klaidų manau nepadarysiu sporto salėj, nes su draugais sportuoju ir šiaip žmonės kurie lanko, visi padeda jei kažką darai ne taip.

Dėkoju už tavo atsakymą ! :)

Jo, gera chebra ten susirenka pas mus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...