Eiti į turinį
Sports_Men

Pradžia.

Rekomenduoti pranešimai

Na Sarg`o nežaidžiu jau tris savaites, nes sportuoju toks užsiėmimas daug labiau patinka, nei sėdėti prie kompo ir žaisti sampą... klaidų manau nepadarysiu sporto salėj, nes su draugais sportuoju ir šiaip žmonės kurie lanko, visi padeda jei kažką darai ne taip.

Dėkoju už tavo atsakymą ! :)

Gal jūm ir neblogai aš vienas nes visi geriau rūko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nevisiems išeina :)

Oj žinok jei labai norėsi už mirtį nemokėt pinigų, manau tikrai pavyks jei stengsies. Rūkiau pats gal Rugsėjo mėnesį, bet mečiau ir buvo mesta. Dabar negaliu būti prie rūkančių, prue jų būti gali tik atsitraukęs ~1m, nes nepernešu to kvapo. Kaip tik va per filmą girdėjau, ,,pirmas kartas mesti sunkus o paskui, kad ir kas nors degtų tau cigaretė prieš pat tau vis vien ;) ."

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki ir aš noriu papasakoti sportuoju 2 menesiai mes kartu su draugeliu pradėjom laikyti sale.Pirmas mėnuo ejosi kažkaip keistai tai bijodavau pasakyti ar jau pabaigei ar kiek liko daryti.Dabar antras mėnuo ir žinau ka šia diena man reikia daryti ir nebijau klausi nieko tai manau dabar iki vasaros temsiu o per vasarele pramogos ir vasaros darbai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki ir aš noriu papasakoti sportuoju 2 menesiai mes kartu su draugeliu pradėjom laikyti sale.Pirmas mėnuo ejosi kažkaip keistai tai bijodavau pasakyti ar jau pabaigei ar kiek liko daryti.Dabar antras mėnuo ir žinau ka šia diena man reikia daryti ir nebijau klausi nieko tai manau dabar iki vasaros temsiu o per vasarele pramogos ir vasaros darbai.

Na man mėnesis šiandien kaip tik, jaučiuosi gan gerai. Ką darau, patinka. Na iš pradžių man irgi buvo keista klausti kažkaip, bet paskutinėm dienom įsidrąsinau ir kažkaip viskas gerai ;) . Aš irgi iki vasariukės sportuosiu, o vasarą jei bus laiko , nes pirmą mėnesiuką į Daniją atostogų ramiai praleisti laiką o kai grįšiu į Lietuvą su draugais prie ežeriukų ir šiaip pasibūti ;) .

Dėkoju už tavo atsakymą! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na man mėnesis šiandien kaip tik, jaučiuosi gan gerai. Ką darau, patinka. Na iš pradžių man irgi buvo keista klausti kažkaip, bet paskutinėm dienom įsidrąsinau ir kažkaip viskas gerai ;) . Aš irgi iki vasariukės sportuosiu, o vasarą jei bus laiko , nes pirmą mėnesiuką į Daniją atostogų ramiai praleisti laiką o kai grįšiu į Lietuvą su draugais prie ežeriukų ir šiaip pasibūti ;) .

Dėkoju už tavo atsakymą! :)

 

Jeigu galvoji per 3 mėn numesi savo tešlas tai gali baigti sportuoti dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu galvoji per 3 mėn numesi savo tešlas tai gali baigti sportuoti dabar.

Sportuoju dėl savęs, ne dėl tavęs, tad nesikabinėk ryžas. Mano tikslai yra man pačiam, o ko aš siekiu ir ko pasieksiu, bus man. Tad pyzdink iš temos, nes jau užpisai amarep prie visų kabiniesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu galvoji per 3 mėn numesi savo tešlas tai gali baigti sportuoti dabar.

Nh tu prie visu kabinejies? Nores ir numes, o jei nores, tai ir priaugs. Sau sportuoja, o ne del to, kad tau itiktu. Kazkada pats pradejai ir buvai ar storas, ar kudas ar dar koks ir gal neitikai kazkam..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu galvoji per 3 mėn numesi savo tešlas tai gali baigti sportuoti dabar.

krv dziuvesi mynk nh is temos, jis bent ta mase pavers raumenim, o tu toliau savo skura ir kaulus ryskink (nors nuo to nieko tau nepageres)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...