Eiti į turinį
Sports_Men

Pradžia.

Rekomenduoti pranešimai

Greit bus metai kaip sportuoju, tik street workoutu, nesigailiu, kab pradėjau, pradžia kaip ir visiems buvo sunki, bet kai pradėjo matytis progresas, tai ir spoetuoju dideliu noru iki dabar. Kas sportuojat, prisiminkit, kad neužtenka tik sportuot, turi būt ir maistas tinkamas ir vandens daug gert, poilsis labai svarbus. Tik nepradėkit stumt :D šiaip norėjau pasisakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Greit bus metai kaip sportuoju, tik street workoutu, nesigailiu, kab pradėjau, pradžia kaip ir visiems buvo sunki, bet kai pradėjo matytis progresas, tai ir spoetuoju dideliu noru iki dabar. Kas sportuojat, prisiminkit, kad neužtenka tik sportuot, turi būt ir maistas tinkamas ir vandens daug gert, poilsis labai svarbus. Tik nepradėkit stumt :D šiaip norėjau pasisakyt.

Stumti nematau prasmės ir nematau dėl ko!

Maistas, tikrai TAIP!

Vanduo, tikrai TAIP! (tik aš jo tiek daug neišgeriu kiek reikia per dieną :D )

Poilsis 100% TAIP! Nes gi vistiek grįšti po treniruotės pavargęs ir net nesinori sėdėti prie to pc ar ką ... Grįšti po treniruotės ~21:30 ir 22h į lovą, nes nėra jėgų :)

 

Dėkoju už tavo atsakymą! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krc parašysiu ir aš nes bbd, sportuoju sklepuose nes pas mus mieste dvi štanginės t.y sklepas ir "aura" į aura neinu nes 50€ mokėt 1men tai kažkas nenormalaus. Sklepuose moku 6€. Sportuoju jau 7mėn ,bent jau šitoje štanginej tik 7men, šiaip apsileidęs nebuvau niekad tai eidavau begiot ar pnš, papildų dar nevartoju bet jau po vasaros pradėsiu kadangi jau vis lėčiau ir lėčiau kelias svoriai. Pradėjau sportuot del merginų,pats paskaičiau internete informacijos ir pats sau uždaviau klausimą "kaip aš merginą per tiltą pernešiu jei jėgų nebus?" . šiaip tu merginu turėjau aš daug bet visos savalkos buvo.Pats programa turiu, daryta kito sportininko. Mano programa:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krc parašysiu ir aš nes bbd, sportuoju sklepuose nes pas mus mieste dvi štanginės t.y sklepas ir "aura" į aura neinu nes 50€ mokėt 1men tai kažkas nenormalaus. Sklepuose moku 6€. Sportuoju jau 7mėn ,bent jau šitoje štanginej tik 7men, šiaip apsileidęs nebuvau niekad tai eidavau begiot ar pnš, papildų dar nevartoju bet jau po vasaros pradėsiu kadangi jau vis lėčiau ir lėčiau kelias svoriai. Pradėjau sportuot del merginų,pats paskaičiau internete informacijos ir pats sau uždaviau klausimą "kaip aš merginą per tiltą pernešiu jei jėgų nebus?" . šiaip tu merginu turėjau aš daug bet visos savalkos buvo.Pats programa turiu, daryta kito sportininko. Mano programa:

Pen pečiai-tricas

1.Štangos spaudimas pečiams 4×8

2.Honteliu spaudimas suvedimas i trikampi 4×8 kampu

3.Štangos kelimas iki pečiu aukščio 4×8

4.Hanteliu mostai i šonius

1.ligiagretis 4×10

2.Spaudimas saurai 4×8

3.Pransuziškas spaudimas 4×12

K nugara-trapecija

1.Prisitraukimas 4×10

2.Bloko trauka uz kaklo 4×8

3.Lyno trauka prie krutines 4×8

4.hontelio trauka prie sparno 4×8

1.Guzėiojimas 4×20

2.dilbiai 2×15

A kojos-blauzdos

1.pritupimai 4×10(su dirziu)

2.L staklesia kojoms 4×10

3.koju tiesimas 4×10

4.koju linkimas link siknos 4×10

1.pasistebai su gira 4×20

2.atsisėdus L staklese su pirstais galiu kelti 4×20

P krutinė-bicas

1.spaudimas 4×8

2.spaudimas kampu 4×10

3.hanteliu spaudimas ant suolo 4×8

4.plešimas 4×8

1.lyno trauka su viena ranka 4×10

2. su stanga atsisėdus 4×10

3.plaktukas 4×10

sry uz 2x ,redaguot neleido

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krc parašysiu ir aš nes bbd, sportuoju sklepuose nes pas mus mieste dvi štanginės t.y sklepas ir "aura" į aura neinu nes 50€ mokėt 1men tai kažkas nenormalaus. Sklepuose moku 6€. Sportuoju jau 7mėn ,bent jau šitoje štanginej tik 7men, šiaip apsileidęs nebuvau niekad tai eidavau begiot ar pnš, papildų dar nevartoju bet jau po vasaros pradėsiu kadangi jau vis lėčiau ir lėčiau kelias svoriai. Pradėjau sportuot del merginų,pats paskaičiau internete informacijos ir pats sau uždaviau klausimą "kaip aš merginą per tiltą pernešiu jei jėgų nebus?" . šiaip tu merginu turėjau aš daug bet visos savalkos buvo.Pats programa turiu, daryta kito sportininko. Mano programa:

Tavo mamos drauges nesiskaito :DDDDD
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

krc parašysiu ir aš nes bbd, sportuoju sklepuose nes pas mus mieste dvi štanginės t.y sklepas ir "aura" į aura neinu nes 50€ mokėt 1men tai kažkas nenormalaus. Sklepuose moku 6€. Sportuoju jau 7mėn ,bent jau šitoje štanginej tik 7men, šiaip apsileidęs nebuvau niekad tai eidavau begiot ar pnš, papildų dar nevartoju bet jau po vasaros pradėsiu kadangi jau vis lėčiau ir lėčiau kelias svoriai. Pradėjau sportuot del merginų,pats paskaičiau internete informacijos ir pats sau uždaviau klausimą "kaip aš merginą per tiltą pernešiu jei jėgų nebus?" . šiaip tu merginu turėjau aš daug bet visos savalkos buvo.Pats programa turiu, daryta kito sportininko. Mano programa:

 

 

13 metų pacanas, pimapalas neužėlęs dar o jis mergų nori, kalba apie kažkokius nešimus per tiltą :DD

Matosi ta programa kažkur nuripinta . o sporte žalias esi.

Sėkmės su mergom , sakė jom patinka  60 kg 180 .Nes jie turi geriausius pilvo presus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nelabai, tik supratau kad tau 13m. Ir per daug svajoji.

Kažkaip aš irgi netikiu, kad jis sportuoja 7 mėn... :/

+ nuo kada bl 50eurų supis*** abonementas į sporto klubą ?

Pats pradėjau sporto salėj ir jau 2 metai kaip ainu, o street workout nedomina manęs. :) Dar pabandau prikalbinti draugus aiti kartu, nes tai tikrai daug naudingesnė veikla nei sedėti prie kompo :)

Na mano pradžia irgi nuo Sporto salės prasidėjo o street workout kažkaip nelabai domina... 

 

Dėkoju už tavo atsakymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...