Eiti į turinį
Deividas_Cortez

Iškilo įvairių klausimų? Rašyk čia

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi sugalvojau pakūrti tokia tema apie sportą, nes kadaise pats buvau naujokas, nieko nesusigaudžiau, nesakau, kad dabar labai daug susigaudau, bet manau bendrom jėgom atsakysim į kitų rūpimus klausimus, taigi jai iškilo klausimų, rašykit paprastomis formomis, o jei norit, pasidalinkit savo progresais :) Galbūt ir aš pasidalinsiu savo nuotrauka laikui bėgant.  :P Sėkmės!


(heiteriai jai neturi ką pasakyt, geriau patylėkit, protingesni atrodysit)


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Beabėjo galima klaust. Man 17 metų, ūgis 191, svoris 92kg(per žiema priaugau ~10kg) sportuoju nesumeluojant gal apie metus, pusantrų, bet ne taip, kad nuėjai pakilnojai, padarei bet ką ir fsio, vos pradėjau eit į salę, kartu ėjo su manim ir pažįstamas, žmogus tikrai daug žinantis apie šią sporto šaką, taigi mano metai ar pusantri nebuvo sportas be žinių, nesidomint, per visą laiką skaityta daugybę straipsnių, bendrauta su daug pasiekusiais žmonėmis, kol galiausiai bandyta pradėti viską nuo savęs. Sportuoju pas draugą įrengtoje salėje, tačiau vasarai salę planuoju iškeisti į lauko gimanstika (turniką, lygiagretį) bei pradėti bėgioti. berods į viską atsakiau   :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Beabėjo galima klaust. Man 17 metų, ūgis 191, svoris 92kg(per žiema priaugau ~10kg) sportuoju nesumeluojant gal apie metus, pusantrų, bet ne taip, kad nuėjai pakilnojai, padarei bet ką ir fsio, vos pradėjau eit į salę, kartu ėjo su manim ir pažįstamas, žmogus tikrai daug žinantis apie šią sporto šaką, taigi mano metai ar pusantri nebuvo sportas be žinių, nesidomint, per visą laiką skaityta daugybę straipsnių, bendrauta su daug pasiekusiais žmonėmis, kol galiausiai bandyta pradėti viską nuo savęs. Sportuoju pas draugą įrengtoje salėje, tačiau vasarai salę planuoju iškeisti į lauko gimanstika (turniką, lygiagretį) bei pradėti bėgioti. berods į viską atsakiau   :D

 

Nu tai tada galima tavo patarimų klausyti. Kokia trikovė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Trikovė? Ar tikrovė? Ar turi omenį pritūpimas, spaudimas?

 

Trikovė. :D Žiūriu čia niekas nežino šio žodžio reikšmės. Toks jausmas, kad pirmą kartą girdit. :D Spaudimas, tupimas, trauka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O max visų? Čia spėju darbinius vardinai.

Maxa bandžiau senai net nenoriu rašyt, o dabar tik spaudima nesenai bandžiau tai sakau 92kg, o ten jo, darbiniai svoriai.

 

Galiu klausimą? Aš sportuoju lauke  ant turniko  ant lygiagrečių. Ir noriu eiti i sporto salę ir aš esu drovus. Ar man reikia jaudintis kad iš manęs gali ''tyčiotis''? Ugis 1,75 Svoris 56kg.

Sveikas, šaipytis gali tik tie, kurie yra piemenys, normalūs tau ten tik padės ;) bet patarčiau labiau viskuo pasidomėti, susidaryti, rasti, pirkti tinkama programa ir tada eiti ir manau sportuosi dėl savęs, ne dėl kitų, tai eik ir negalvok šaipysis ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...