Eiti į turinį
Marshall_Mathers

NBA season 2015/2016 mintys, tikslai, diskusijos.

Rekomenduoti pranešimai

Tipo clippers prieš spurs tai čia clippersai žinomesni ? :D Spurs Duncan, parker, ginobili, belinelli, leonard. Rockets Howard, harden, motiejūnas,terrence, smith, papanikolaou ?  Čia tipo clippersai žiauriai garsius žaidėjus turi dėl to ir einu ? Įdomiai tu čia mąstai, jei ne už warriorsus tai reiškia aš komandos fanu negaliu būti :D jo gl hf

Buk kuom tu nori. Tik pradzioje buvai uz slippersus, paskui raketas palaikyt pradejai. Beto bsk susiveliai, kalbi apie clipps ir spurs, sumetei ne i tema raketu zaideju pavardes, kaip be butu cavsai sauni komanda, bet kadangi esu nusistates pries jusu King Jamesa tai tegul laimi pranasesne komanda siemet:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Buk kuom tu nori. Tik pradzioje buvai uz slippersus, paskui raketas palaikyt pradejai. Beto bsk susiveliai, kalbi apie clipps ir spurs, sumetei ne i tema raketu zaideju pavardes, kaip be butu cavsai sauni komanda, bet kadangi esu nusistates pries jusu King Jamesa tai tegul laimi pranasesne komanda siemet:)

 

Tai jeigu mano palaikyta komanda iškrito tai galiu ir toliau kažką tai palaikyti ? Nemanai ? Čia pradėjai apie žaidėjų pavardes kalbėti, kad garsių žaidėjų komandas palaikau. Tai jei nuo pradžių ėjau už clippers, o kai jie iškrito palaikiau rockets tai aš jau čia veliu kažką? Gal tu baik nusišnekėti  :D Tai va kaip tu prieš James nusistatęs taip aš prieš Curry

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

James'as tempia komanda. Ir prie jo prisideda, Mozgovas kuris visada nuo 10 iki 20 taškų surinks. Aišku, ir kad Shumpertas su JR Smith'u prisideda prie to. Jeigu M. Dellavedova taip gerai stabdys kaip praeitas rungtynes Curry, tai CAVS pergale garantuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mozgovas renka taškus tik po james gerų pasų, visada būna bauda, arba laisvi taškai, šiaip 1v1 nieko gero nenuveiktų jaučiu, reikia labai jr/shumper/jones tritaškių namuose bent jau, turėtų paimti abidvi varžybas, bet jaučiu, kad vieną tikrai praloš, kadangi užmėtys „tykšt“ broliai kadanors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...