Eiti į turinį
The_Demphis

Samsung Galaxy S5

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, gal kas turit jau nemaza laika samsung galaxy s5 ir daug naudojat. Turiu omenyje bent kelis menesius ir kokia nuomone susidare apie ji ? Kas zmones turit ji jau daugiau nei puse metu ar stringa jis jums kazkiek ? x)

Note 4 imsiu apsisprendziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas.

Samsung Galaxy S5 turiu ir naudoju, bei esu patenkintas. Nuomonę turiu apie jį puikia, nors teko žiūrėti internete juk neverta pirkti, tačiau surizikavau ir dabar nesigailiu, viską varto greitai ir be strigimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybė labai gera, yra begalės funkcijų kurių tikrai kartais prireikia. Android versija 5.0.2

Šiaip reikėtu pačiam išbandyti ir pajausti. Asmeniškai esu patenkintas ir nesiruošiu į jokį kitą telefoną keisti.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Lolekas_Lol

Sveikas.

Samsung Galaxy S5 turiu ir naudoju, bei esu patenkintas. Nuomonę turiu apie jį puikia, nors teko žiūrėti internete juk neverta pirkti, tačiau surizikavau ir dabar nesigailiu, viską varto greitai ir be strigimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybė labai gera, yra begalės funkcijų kurių tikrai kartais prireikia. Android versija 5.0.2

Šiaip reikėtu pačiam išbandyti ir pajausti. Asmeniškai esu patenkintas ir nesiruošiu į jokį kitą telefoną keisti.

Mačiau gi su noške vaikštai ką tu čia dabar pezelioji xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas.

Samsung Galaxy S5 turiu ir naudoju, bei esu patenkintas. Nuomonę turiu apie jį puikia, nors teko žiūrėti internete juk neverta pirkti, tačiau surizikavau ir dabar nesigailiu, viską varto greitai ir be strigimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybė labai gera, yra begalės funkcijų kurių tikrai kartais prireikia. Android versija 5.0.2

Šiaip reikėtu pačiam išbandyti ir pajausti. Asmeniškai esu patenkintas ir nesiruošiu į jokį kitą telefoną keisti.

Kiek laiko jau naudoji savo S5?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...