Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Augustas_Krilavicius

"Išspręsta"

Klausimas

Sveiki, taigi nebežinau ką ir bedaryti, pradėjo užknisti toks žaidimas kaip maniškis, tuoj pat paaiškinsiu esmę kodėl kreipiuosi pagalbos į jus visus. Taigi atsirado problema, jog įeinant į sa-mp, sarg.lt serverį, žaidžiant atsirado labai blogų problemų, pvz: Tarkim rašau /tpdrag, ir nuteleportuoja mane ir palužta žaidimas tiesiog gerai 30sec~1 min. Užkrauna viskas ramus važiuoju link Imm bazės ir ten tarp tu dvieju kalnų yra kažkokia bazė tarp staigaus posukio, važiuojant lyg tos vietos man tiesiog crashina, kaikuriose vietose taip pat gaunu crash, įsirašiau stream memory fix, tačiau jokio efekto bei naudos iš jos negaunu. Jokių modų nesirašiau nes vakar perrsirašiau windows 8.1 (į tuos pačius kaip ir įprastai) Dabar problema tame, jog nuvažiavau link Imm bazės, buvo grobimas ir man pradėjo metyti crash, bandau prisijungti: crash, net nespėju parašyti /tpsf.


 


Papildau: Štai šioje vietoje paskutinį kartą gavau crash, kad būtų aiškiau:

9081861c6c8692d17cc3c026cb65d62a806.jpg



Mano kompiuterio specifikacijos:


 


http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/lenovo/y-series/y50/#tab-tech_specs


 


(Manau, jog šis kompiuteris gali patraukti sa-mp...)


 


Taip pat išmeginau:


 


Perrašyti Windows (Dabar Windows 8.1 - Legalūs)


Perrašiau visus driverius (Atnaujinau juos)


Meginau Compability būdą su Sa-mp bei Gta, (Veikė tik versija Windows 8.1 ir Windows 98/Me)


Perrašiau Gta bei sa-mp.


 


 


Atsilyginsiu padėjusiam daug rep :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

atsisiųsk naują gta, bandyk tada

 

Gal gali numesti linką? kadangi aš siunčiausi iš kažkokio cs projekto. Tikiuosi nebus linkomanija ar torren.lt, kadangi aš jų neturiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...