Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jim_Profaci

Eucharistijos-stebuklai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi pasirįžau sukurti apie stebuklus, ir kažkiek papasakoti tai ką prisimenu, ką man pasakojo. Iškarto nekelsiu visų, gal nepatiks ir pnš, ://

 

Taigi pirmoje nuotraukoje matote, raudona spalva apvestu apskritimu kraujuota duonele, kuri buvo TIK duonelė, o apačioje kur rodo rodyklėle ten iš vyno pavirtes mėsos kabalėliu kur manoma, kad tai retos rūšies kažkas (nepamenu) kraujas lyg ir :D

 

Istorija, kaip tai viskas nutiko. Kad kunigas netikėjo DIEVU, per kekvienas mišias keldavo duonelė ir šaukdavo, "Dieve jei esi tai man įrodyk, nes aš tavimi netikiu" . Po kažkiek laiko ir taip nutko, kad iš altoriau pradėjo bėgti kraujas. O nuotraukoje matysite viską.

 

921471cff528d46fca9f6dafbaa76f6677.png

 

ANTRA ISTORIJA (jei patiks bus dar 3 jei neklystu)

 

Istorija. Šioje nuotraukoje matote sukraujuota duonele, kaip tai nutiko? Tai moteriškė labai norėjo naujos suknelės, o ji pinigų neturėjo ant tiek, tai parduotuvės savininkas kuris kaip žinoma netikėjo į Dievą, ir norėjo, kad jam atneštų duonelės, o jis pats neina į Dievo namus. Tai jis paprašė tos moteriškės kuri norėjo suknelės. Ji gaus suknele nemokamai, kai ji atneš duonele. Tai jinai nuėjo į mišias, prasidėjo komunija, visi pradėjo gauti. Ji gavo duonele į burna ir jos nesuvalgė, o iškarto išemė iš burnos ir paslepė, kad niekas nematytų. Tai atnešė duonele tam savininkui, ir ji gavo suknele. Ir nepatikėsit, šitą duonele jis pradėjo su peiliu durti, ir pradėjo kraujuoti duonelė, kaip pasakytų durtinės žaizdos. :D

 

10c4cb5db808983095c3cd2333b40ba8238.png

 

Atsiprašau jei kažkiek nesupratot, ką norėjau parašyti. Tai jei norit daugiau pamatyti, tai nepagailėte +rep. AČIŪ :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...