Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Newyork_Florida

[MAPP] LS KMA

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena, užsimaniau ir aš sumappint LS KMA. Vietą aišku pakeičiau, nes po tuo tiltų nelabai maloniai atrodo. Kadangi ištrinus reikiamus objektus atsirado žemėję skylių, užstačiau jas namais. :D Nu krč, žiūrėkit. Nepamirškit vertint!

 

 

Kaip visada, nuotraukos diena:

evir0SB.jpg

d8DpjHT.jpg

 

 

Šiuos namus reikėtų pakoreguoti, pastatyti juos gražiau, bet aš ne juos mapinau, o kma :D

 

trOJGvV.jpg

 

Nuotraukos nakty:

mt5Vmyv.jpg

BhlaB47.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, šiaip bent jau man tai labai gražiai atrodo, o dėl tų namų tai gal būt ir taip ką nors galimėtų pastatyti, na nemanau jog čia didelė bėda, svarbiausia jog labai gražiai atrodo pati KMA.

Šaunuolis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šeip manau kad KMA turėtų būti kuo arčiau centro, kad nereikėtų vežti toli. Tačiau gražu :)

Šiaip kelias nėra labai tolimas nuo TPLS teleporto. Važiuoji vienu keliu, pasuki į dešinę ir tu vietoje :D Ačiū už nuomonę :)

 

Sveikas, šiaip bent jau man tai labai gražiai atrodo, o dėl tų namų tai gal būt ir taip ką nors galimėtų pastatyti, na nemanau jog čia didelė bėda, svarbiausia jog labai gražiai atrodo pati KMA.

Šaunuolis :)

Dėkoju, bandžiau daryti mechanikų bazę toje vietoje, tik nekilo jokios mintys kas ten turėtų būti. Šiandien jeigu kažką sugalvosiu būtinai padarysiu

 

 

 

Na, visai gražiai padirbėta.  :) Šita KMA kur kas patogesnė būtų negu dabartinė, tačiau pritariu Lenny_Mob, jog KMA turėtų būti kur nors arčiau centro, arba arčiau tp vietų, kad nereiktų su prikabinta mašina labai toli važiuoti. 

 

Jau paminėjau kelią link kma Lennio citatoje. :) dėkoju už nuomonę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...