Eiti į turinį
Vidas_Alijosius

Jūsų mėgstami automobiliai

Rekomenduoti pranešimai

Kaip ir kiekvienam tikriausiai smalsu sužinoti kokie automobiliai jums patinka,ar yra arčiau širdies nei kiti.Čia kelkite savo mėgstamų automobilių nuotraukas,be to jei mašina patinka nepagailėkite +rep juk tai nieko nekainuoja :) .


 


61cfe915302a6a8e51300cccd8348e50167.png


 


 


 


 


 


 


 


 


Anketa:


Vardas_Pavardė: 


Mašinos modelis: 


Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?: 


Nuotraukos: 


Redaguota , redagavo Vidas_Alijosius
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anketa:


Vardas_Pavardė: Sergu_Autizmu


Mašinos modelis: Dodge Challenger


Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?:  Sita auto pamaciau per Fast Five ir Breaking bad, tai paliko labai dideli ispudi, todel tai yra viena is megstamiausiu mano masinu (kurios niekada neturesiu nes autistai negali vairuoti)


Nuotraukos:  


5x4_cars.jpg


 


2014-Dodge-Challenger-RT-Black.jpg


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eigird_White

Žinau jo nesilaikau taisyklių bet, man patinka BMW / Mercedes - Benz

BMW - Gražį išvaizda, galingi varikliai, vien tas pavadinimas gražus, nu mano mėgstamiausia mašina. Mercedes - gražus salonai, išvaizda, tasai priekis merco toks pikc kiškis, labai tas patinka, patinka visi modeliai tiek BMW tiek Mercedes, nes jos abi puikios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anketa:


Vardas_Pavardė: Gintaras_Mickus


Mašinos modelis: Citroen Xantia 2000 metų.


Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?: Aišku, kaip pasižiūri kokie automobiliai domina žaidėjus galvojau kelti ar nekelti man asmeniškai mėgstama automobilį, kurį ir pats aš vairuoju. Ji nėra labai jau "šustrai" atrodanti, aišku yra spoileris, kuris yra ne ant daugelio tokios markės automobilių kažkiek pagražina vaizdą. O privalumai yra tokie, kad tai yra vienintelis automobilio modelis su Hydrauline pakaba yra 3 padėtis skirtos keliams kur sunkiau pravažiuoti arba žemiausia padėtis kai važiuoji automagistralėje, kuri kiekviena kartą užkūrus pasikelia iki tam tikro aukščio ir gali judėti, aišku taip pat tokia Hydraulinė pakaba suteikia komforto važiuojant per duobes ar greičio kalnelius, joje yra LABAI daug vietos kaip man dideliam žmogui :D jos tikrai užtenka...nei kokiame nors Golfe. Maniškė nėra kažkokia ypatinga 1,8i variklis benzinas, 66kW. Nuotrauką bus iš interneto, bet manau veliau pakeisiu tikrąją nuotrauką. (turbūt rytoj)


Nuotraukos:

3a0df2219c53c837c099c0983eaacf4c909.jpg


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vardas_Pavardė:  Erko_Malboro


Mašinos modelis:  Subaru Impreza Wrx Sti. 2004 - 2006 metų. And Old version 1998


Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?:  Šią mašiną mėgstu nuo jaunystės ,kai buvau dar pyplius, tėvas veždavosi į ralį , ir ten rodos ir pamačiau pirmą Subaru. Ji man taip patiko, kad.. Nežinau kaip apsakyt . Tas garsas išvaizda . Ant šio automobiliu tuningo daug nereikia, jei nori pasidaryti gerai, pvz užmeti šaibas ahuėnas ir biški dropa šai visas tuningas ir kaip ahuėnai atrodo ... Kiek girdėjau puikiai vairuojasi, jei nori gali ir pagazuot. Mano svajonė, turėti Subaru, o Subaru Impreza Wrx Sti, daug kainuoja , gal iki kokių 35 metų ipirksiu. Nu ,bet čia svajonė. Bet žinoma reikia svajonių ,kad galėtum jų siekti.


Nuotraukos: 


 




 


TAS GARSAS ;o



 


04e12febd9be7a2f2a850062b56e9118344.jpg


 


ff1844b7ace707c523732138dd374067520.jpg


 


 


03eccd291d6e2c2827729561d774661f412.jpg


 



  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...