Eiti į turinį
Vidas_Alijosius

Jūsų mėgstami automobiliai

Rekomenduoti pranešimai

Vardas_Pavardė: Martynas_Taho


Mašinos modelis: BMW e30 kitaip žinoma kaip chuliganke


Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?: Savo išvaizda išsiskiria iš daugumos mašinu todėl ji mane ir žavi, bei žinoma jog old school , bet atrodo žiauriai cool ^_^


Nuotraukos: a1c5a9fcaaa8c79839a12eb81184ff37330.jpg


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vardas_Pavardė: Jonas_Inkilas


Mašinos modelis: Nissan Skyline GT-R arba kitaip Godzilla


Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?: Pirmą kartą pamačiau per Fast and Furious ir nuo tos dienos žiauriai patinka ši mašina. Šiaip visos japonų mašinos man asmeniškai geros.


Nuotraukos: fcf84ab65d2c845000576e8b9818693522.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anketa:


Vardas_Pavardė: Linas_Baba 


Mašinos modelis: Audi a8 d2 4.2


Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?:  Mašina gera, kol nereikia remontuoti,daug komforto,galios,variklio garsas pasaka.


Nuotraukos: d3b25d45a88bb9d735ffe7a45921e778279.jpg


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vardas_Pavardė: Gyvulys_Nepaimsi


Mašinos modelis: Passat b5+ aka b5.5


Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?: Paimkim tarkim 1.9 ane, kad ir pumpo duzas, bet variklis zjbs. Kuro sanaudos mazos, tempia gerai, bulvem masina vezt gera. Skiriasi nuo jusu be em we, kad galva netruksta taip debiliskai, nuo triperiu skirias, kad veleneliai nedyla taip greit. Uzdejai ratus, ir grazi masina. Juz vaikai toleu svajoket apie bmw ir gtr, bet vazinesit su golfeis 4, griskit y ryalibe 8)))


Nuotraukos: 23qucy.jpg


Ir ne, mano tevs nevairuoja tokios.


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Vardas_Pavardė: Gyvulys_Nepaimsi

Mašinos modelis: Passat b5+ aka b5.5

Kokie privalumai jūsų patinkančios mašinos nei kitų?: Paimkim tarkim 1.9 ane, kad ir pumpo duzas, bet variklis zjbs. Kuro sanaudos mazos, tempia gerai, bulvem masina vezt gera. Skiriasi nuo jusu be em we, kad galva netruksta taip debiliskai, nuo triperiu skirias, kad veleneliai nedyla taip greit. Uzdejai ratus, ir grazi masina. Juz vaikai toleu svajoket apie bmw ir gtr, bet vazinesit su golfeis 4, griskit y ryalibe 8)))

Nuotraukos: 23qucy.jpg

Ir ne, mano tevs nevairuoja tokios.

 

va va, http://www.autogidas.lt/volkswagen-passat-b5-fl-tdi--sedanas-2001-0127127436.htmldar sitas zjbs atrodo bent jau man 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...