Eiti į turinį
Tomas_Geradaris

Galimas karas Lietuvoje

Rekomenduoti pranešimai

jei būtų karas, tai, brazauskienė įkalbins šalčiūtė, kad duotu putinui pist ir karas bus baigtas ;)

fantazuotojas atsirado... bet Putins neiimtų Šalčiūtės, dėl jos intelekto

 

Karo grėsmė yra, bet Putinas manau jo net nenori pradėti, nes pasekmės pasaulio būtų nežmoniškos :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man tai nerimą kelia, ne tai, bet vieno žmogaus pasakymas, kuris ale buvo iš ateities kareivis, kuris keliavo laiku. Jis daug įvykių išpranašavo, taip pat išpranašavo 2001 rodos metais, kad Rusija sukels atominį karą, kurio metu žus 3 milijardai žmonių.. :/ http://en.wikipedia.org/wiki/John_Titortaip, aš tikiu, kad gali kilti karas.

delorean-time-traveler-374x200_c.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

fantazija laki, daug ka galiu dar issigalvoti, nesijaudink:)

 

tos gedos net nejauti? DDD: tvarkyk forume :D :D nu jo lituanistas

 

 

 

realiai karo tikimybe yra labai maza, bet jei ir toliau grybauskaite laidos savo liezhuvi ten kur nereikia, „vazhiuos“ ant tos rusijos - kas putinui tikrai nepatinka, tokiu atveju tikimybe bishki padideja, bet tikrai labai maza. nors dar toks variantas, putinas gali susigalvoti daug ka (tiksliau jam gali sugalvoti). o shiaip mazhiau tikekit tais 15 minuciu, delfiais.

As putinas po priedanga pagavai mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

fantazuotojas atsirado... bet Putins neiimtų Šalčiūtės, dėl jos intelekto

 

Karo grėsmė yra, bet Putinas manau jo net nenori pradėti, nes pasekmės pasaulio būtų nežmoniškos :/

fantazuotojas ish manes geras.

 

nes putinas ish tos nevilties numes atomine

 

As putinas po priedanga pagavai mane

nemesk atomines, pls

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau, jog nebus. Aišku niekada negali būti tikras, gal rusai sugalvos patikrinti NATO ir Baltijos šalių vienybę jų įsipareigojimus vieni kitiems. Ir jei Lietuva nesulauktų pagalbos okupaciniu metu (kas jau buvo įvykę iš JAV pusės) griūtų visas NATO ir būtų "kiekvienas už save" na, o rusai trindami rankomis išsirankiotų sau parankias valstybes. Kas be ko dabar vyksta įvairios pratybos Lietuvoje, kuriose dalyvauja daug kitų valstybių karių, tas, manau, atgrąso Rusiją imtis panašių veiksmų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...