Eiti į turinį
Derrick_Huff

Gatvės Gimnastiką - Street Workout

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi sarg.lt žaidėjai.


 


Taigi kaip matote tema Gatvės Gimnastiką [street Workout].


Ir šovė mintis pasidomėti čia ar yra sportuojančių Gatvės Gimnastiką ar dar tik pradedančių užsiimti ir pasidomėti kas ko pasiekėte.


Kas dar nežino tai Jėgos ir ištvermės sportas reikalaujantis gero fizinio pasiruošimo, bet kas norintis gali užsiimti šiuo sportu nepriklausomai nuo amžiaus ribų.


 


Taigi norių jūsų paklausti ar patys užsiemate šiuo sportu ar dar tik pradėsite užsiimti, sužinoti kiek laiko sportuojate, kaip jus atradote šį sportą, kas jus motyvuoja, kokie jūsų tikslai/siekiai šitame sporte, ką patys sugebate/mokate, ką manote apie šį sportą, pasidalinti patirtimi , o gal būt parodyti vaizdo įrašų juk manau tai visiems būtu įdomų. 


 


Tai mūsų su draugu senas vaizdo įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=AlliWrlgDXQ


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sportuoju db jau beveik 2 metai ant turniko. Nieko ten kosminio nemoku, kareivis, vovere, kazkiek krabu, vilkas meska ir taip toliau :D pradejau sportuot kai padariau pati pirma prisitraukima (fck yeah kaip storuliukui buvusiam :D) motyvuot ner kas ir motyvuotu, tiesiog noris forma palaikyt ir siaip for fun laika praleist :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sportuoju db jau beveik 2 metai ant turniko. Nieko ten kosminio nemoku, kareivis, vovere, kazkiek krabu, vilkas meska ir taip toliau :D pradejau sportuot kai padariau pati pirma prisitraukima (fck yeah kaip storuliukui buvusiam :D) motyvuot ner kas ir motyvuotu, tiesiog noris forma palaikyt ir siaip for fun laika praleist :)

 

Kaip ir aš 2 metai bet su pertraukom.Visi nuo kažko pradėjom, maladiec sportuok toliau ir nesustok ;).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ir ką tu gali pasiekti sedėdamas visą dieną ant tų turnikų?

 

Pratimus darai netaisiklingus, stuburas gadinasi, raumenys ne vienodai auga, kūnas niekada nebus proporcingas.

 

Dabar po šito nemesk man ten visokių pro Street Workouterių, tokių kaip Mykolas Eigirdas ir pnš, nes jie ant gero kursiuko sėdi ir vargo nemato.Prieš keletą dešimčių šitas sportas net nebuvo sportas, tai buvo apšilimas prieš gerą treniruotę štanginėje.

 

Nepyk, bet niekada nepasieksi to ką pasiekė žmonės kačialkoj - Niekada, įpač kaip kojytės už rankas mažesnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ir ką tu gali pasiekti sedėdamas visą dieną ant tų turnikų?

 

Pratimus darai netaisiklingus, stuburas gadinasi, raumenys ne vienodai auga, kūnas niekada nebus proporcingas.

 

Dabar po šito nemesk man ten visokių pro Street Workouterių, tokių kaip Mykolas Eigirdas ir pnš, nes jie ant gero kursiuko sėdi ir vargo nemato.Prieš keletą dešimčių šitas sportas net nebuvo sportas, tai buvo apšilimas prieš gerą treniruotę štanginėje.

 

Nepyk, bet niekada nepasieksi to ką pasiekė žmonės kačialkoj - Niekada, įpač kaip kojytės už rankas mažesnės.

 

Opa. Kačialkos žvėris grįžo. Kaip su darbiniais ir maksimaliais svoriais reikalai? Dar vis vaikiški, ar pridėjai po kokius 10 kilogramų? Nėra nieko juokingiau, kai diletantas pradėda kitiems aiškinti kaip ką daryti. Eigirdas ant kurso? :D Iš kur tokius cirkus trauki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu ir ką tu gali pasiekti sedėdamas visą dieną ant tų turnikų?

 

Pratimus darai netaisiklingus, stuburas gadinasi, raumenys ne vienodai auga, kūnas niekada nebus proporcingas.

 

Dabar po šito nemesk man ten visokių pro Street Workouterių, tokių kaip Mykolas Eigirdas ir pnš, nes jie ant gero kursiuko sėdi ir vargo nemato.Prieš keletą dešimčių šitas sportas net nebuvo sportas, tai buvo apšilimas prieš gerą treniruotę štanginėje.

 

Nepyk, bet niekada nepasieksi to ką pasiekė žmonės kačialkoj - Niekada, įpač kaip kojytės už rankas mažesnės.

sarge rida keldamas irgi nieko neuzkacialinsi apart pirstuku ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Opa. Kačialkos žvėris grįžo. Kaip su darbiniais ir maksimaliais svoriais reikalai? Dar vis vaikiški, ar pridėjai po kokius 10 kilogramų? Nėra nieko juokingiau, kai diletantas pradėda kitiems aiškinti kaip ką daryti. Eigirdas ant kurso? :D Iš kur tokius cirkus trauki?

 

:DD ir ką tu nori? pankas 14h prie kompo sarge pisa i kuloką ir jis man dar aiškina, nori pasakyti kaip pradėjai kažką daryti viską darei profesionaliai ?, tuos svorius išvis rašiau plius minus, kai kuriuos dar ir užsimetęs buvau, išvis čia teisintis neturiu kažkokiam lapūxuj , ypač sargo forume.Vis dar tiki kad nuo turnikų galima pasiekti tobulą figūrą?

 

+Yra tam tikri forumai/susirinkimai kur diskutuoja apie žmonių figūras, ir susirinkę rimti žmonės kurie patys ne vieną kursiuką susukę, su rimtais prepais, tai tokie dėdės ir dalinasi išmintimi.Apie žmones kurie kažką vartojo.Pats kažką vartotum nemanau kad facebooke girtumeisi kad ten vartoji metaną, ar šnd per nosį proteino samtelį sutraukiai

Jackas biškį pasiutai kad sugadinau tavo svajonę per vasarą galvojai ant skersinio pasismaukysi ir gryši į šūlę katytės nepažins ne ?

 

O tam kitam kur apie sargą, tai sargo nelošiu metai laiko:D, ištikro 250+mins per dieną nebuvo pralošęs niekada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DD ir ką tu nori? pankas 14h prie kompo sarge pisa i kuloką ir jis man dar aiškina, nori pasakyti kaip pradėjai kažką daryti viską darei profesionaliai ?, tuos svorius išvis rašiau plius minus, kai kuriuos dar ir užsimetęs buvau, išvis čia teisintis neturiu kažkokiam lapūxuj , ypač sargo forume.Vis dar tiki kad nuo turnikų galima pasiekti tobulą figūrą?

 

+Yra tam tikri forumai/susirinkimai kur diskutuoja apie žmonių figūras, ir susirinkę rimti žmonės kurie patys ne vieną kursiuką susukę, su rimtais prepais, tai tokie dėdės ir dalinasi išmintimi.Apie žmones kurie kažką vartojo.Pats kažką vartotum nemanau kad facebooke girtumeisi kad ten vartoji metaną, ar šnd per nosį proteino samtelį sutraukiai

Jackas biškį pasiutai kad sugadinau tavo svajonę per vasarą galvojai ant skersinio pasismaukysi ir gryši į šūlę katytės nepažins ne ?

 

O tam kitam kur apie sargą, tai sargo nelošiu metai laiko:D, ištikro 250+mins per dieną nebuvo pralošęs niekada.

 

Ir vėl kliedi su amžiumi ir pražaidimo trukme... Pačiam net 17 nėra kiek pamenu, tai gal tau ir yra aktualu kuo daugiau laiko praleisti prie kompiuterio? Ar ne taip? Sedėti ir klausytis tuose „rimtuose forumuose“ visų iš eilės kas ką sako. Spėju ir domiesi kursais kaip ten kas? Galiu pasakyti, kad jeigu ir toliau bus tavo toks požiūris į sportą, tai apie kursus gali net nemąstyti (o kaip pastebėjau jie tave traukia, kad būsenose apie winstrol'į spangsti), nes baigsi kaip Zyzz'as. Aš ir pats nesu megėjas tų skersinių, bet kai žmogus kaip jau minėjau pats yra diletantas ir kitus kritikuoja, tai ramiai pro akis nepraslįsta. Tu metei kritikos ir aš mečiau. Kame bėdos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...