Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

HugiS

Mechanikų interjieras by HugiS

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sarg.lt!!!


 


Nepamiršk paspausti žalia


 


Sveiki, taigi sumappinau naujajį mechanikų interjierą, na mappinau su įdėja, kad atspindėtų realybę, būtų gana paprastas, bet unikalus bei gražus, nežinau ar viską įgyvendinau, tai pasakysit jūs, todėl norėčiau sulaukti jūsų nuomonių, rašykit, kritikuokit tik protingai, vertinkit...


 


Video: 


 





 




 


 

 

 

 

 

 


 








 




0:11 / 0:49






 



 



 




Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gal ir patraukliai atrodo, bet išties mažas garažas ir tilptų mažai transporto priemonių.. O kadangi būna atidaromas m.g.b būrio garažas, tai būtų baisiai didelė spūstis, todėl man to pagrindinio kambario norėtųsi didesnio. :) Tačiau reziumė - gražu.

:) kita karta darysiu didesnius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Naujas HugiS yra HugiS_MaperiS

 

Tau sako normaliai pasidaryk Hugis_Maperis, nes gausi bana, čia nereikalingos tos iškylios raidės...

 

O jeigu apie mapp darbą. Man asmeniškai neatspindi "tikrovės" kur tu esi matęs, kad būtų viduje degalinė? Ir juk tarp MTA objektų tikrai yra automobiliams pakelti prietaisas arba užvažiavimas...(pamiršau pavadinimą...), o ne ant kažkokių dėžių....Reiktu kaip ir minėjo Rolanda daugiau erdvės jeigu aš būčiau furistas norėčiau biški savo transportą paturbinti net netilpčiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...