Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Manthorez_John

Kaip Užsidirbti Pinigu Steam, Lol ar Tiesiog PayPal.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, šiandien pamokysiu jus kaip užsidirbti pinigu steam wallet'ui, lol rp ar tiesiog persivesti juos i paypal, o iš paypal galėsite nusipirkti valiutos.


 


Visu pirma ką reikia turėti tai tik telefona ir kantrybe.


 Jums reikės per telefona (Androida) nueiti į Google Play, paieškoje parašyti Whaff.


 


6357fee45f2c8653f07095fc59206f14484.png


 


 


Pajungus programa reikės prisijunkti su facebook vartotoju, prisijungus jūsų prašys invite kodo.


 


BT50444


 


Štai kodas kurį suvede gausite 0.60 $ arba 0.30 $.


 


 


08147dfddd8616a765633ceb2fb78b50346.png


 


 


 


Paskui jums tereikės vykdyti misijas už kuriuos gausite atitinkama sumą.


 


Spaudinėti reklamas, pažiurėti video, parsisiusti žaidima, užsiregistruoti svetainėja ir dar daug visko ko net aš nežinau. biggrin.png


 


Kai jau tūrėsite pakankamai pinigu galėsite juos išsikeisti į Steam Wallet, Lol RP ar tiesiog PayPal. (Galima išsikeisti ir į kitus žaidimus, Google Play pinigus ir dar daugiau...)


 


c5dcdeef58bdf61511ee3d0848a00bcf57.png


 


 


Kai nėra ką veikti tai puikus darbelis, pinigai pakankamai greitai kylą !


Tai tiek, pats per 3 dienas sukaupiu po 6 dolerius lengvai, esu ir pats bandes issikeist i steam wallet koda, viskas good. Tai siulau ir jums pabandyti, jai nepatiks tiesiog ištrinsite programa ir viskas smile.png


 


 


Kam nesunku įvertinkite mano pamoka paspaude +rep ar -rep smile.png


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Internetu pinigų užsidirbti neįmanoma, išbandžiau visus dalykus, kažkur vistiek yra apgaulė. Logiškai pagalvokit kas dalins pinigus už dyką.

  

Niekas nesako, kad už dyka. Tu spaudinėji reklamas užsiregstruoji, o už tai gauni šioki toki atlygi. :) Pabandyk tai neapgaulė, nekarta esu išsikeites.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...