Eiti į turinį
Erko_Malboro

Jūsų svajonių profesija / darbas?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

Taigi noriu pakalbėti apie jūsų svajonių darbą arba profesija, komentuokite žemiau jūsų svajonių darbus.

 

Na aš tuom dalyku kurio norėčiau užsiimti , pradėjau domėtis neseniai , tiesa sakant prieš 2-3 savaites, bet tai mane užkabino ir stengsiuosi to siekti. Na o tas darbas , gal kitaip pavadinti pomėgiu nežinau.. yra filmuoti mašinas. Na taip atrodo gan kuklus darbas, bet ten vyksta toks kaip meninis filmavimas, pasirinkta vieta iš kur filmuoti ir taip toliau , tesiog pamatęs šį dalyka labai užsidegiau ir pradėjau labai domėtis. Štai pora pavyždžių kaip tai atrodo : 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na rieškite savo nuomonę, ir komentuokite, kokie jūsų svajonių darbai,!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas. Kaip kiti išgirsta mano svajonių profesiją // darbą , klausia? Ar čia ne vaikinų darbas ar profesija? Sakau : Tikrai ne, nes visi ką norime tą pasiekiame. O aš šiuo metu noriu būti programuotoja arba kažką susijus su žiniasklaidos programavimu. Man IT gerai sekasi, tai norėčiau savo likusį gyvenimą su tuo ir susieti, bet reikia gerai mokėti matematiką bei fiziką, na man dar du metai, tai manau viskas pavyks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Norėčiau būti advokatu, bei turėti pabaigęs mechaniko specialybę. Labai domiuosi automobiliais nuo mažens, ir turbūt pačiam būtų linksma kažką mokėti automobiliuose, bei turėsi tam tikrą pastovų darbą kuris neštų kažkokį pelną ir panašiai... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Erko, Subaru fanų tu tapai ir tiek tau gal labiau patinka automobilis negu darbas susijęs su filmavimu :D Gal tau tik filmavimas patiko ?

 

Mano svajonių darbas yra susikurti savo parduotuvė el.prekėmis, kompai, planšetės ir t.t. aišku ne Lietuvoje. Šeip eisiu mokytis ant auto mechaniko, vyriškas darbas ir reikalingas gyvenime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Erko, Subaru fanų tu tapai ir tiek tau gal labiau patinka automobilis negu darbas susijęs su filmavimu :D Gal tau tik filmavimas patiko ?

 

Mano svajonių darbas yra susikurti savo parduotuvė el.prekėmis, kompai, planšetės ir t.t. aišku ne Lietuvoje. Šeip eisiu mokytis ant auto mechaniko, vyriškas darbas ir reikalingas gyvenime.

Žinoma , esu milžiniškas Subaru fanas ir beabėjo domiuosi filmavimu , na ką padaryti gal tavo žodžiuose ir yra tiesos, bet noriu užsiimti to ko noriu aš , o ne ką galvoja aplinkiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Džiugu, kad sugalvojai sukurt temą, Mantvydai! Asmeniškai aš, po kelerių metų, ir jei galimybės leis, bandysiu atidaryt savo garažą, kuriame bus tvarkomi automobiliai. Garažo iš širdies niekas niekada neišvarys. Jau ir dabar dirbu su auto, stengiuosi kuo daugiau žinių įsisavinti, dirbu garaže, tad nemanau, kad bus vėliau didelių kliūčių atidaryt savo garažą :) Žinoma normalių klientų iš pradžių bus sunku prisišaukt, bet gal kaip nors, kažkaip. :)

Redaguota , redagavo Recruce_Recrut
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...