Eiti į turinį
Mindaugas_Maco

Kovų menai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Žinau, kad jei ne žaidime, tai bent forume dar lankosi normalių veidų, kurie neleidžia po 12h žaidime. Taigi, einu link temos. Jau beveik metai, kaip sportuoju sporto salė "štanginėj", bet kadangi nesu tas, kuris sako TAIP papildams, o ir kaip sveiko proto žmogus suvokiu, jog be jų nieko gero nebus :D Tad dabar parsidėjus naujiems mokslo metams, noriu pradėt lankyt savigynos ar šiaip kokį sporto klubą (ne štanginę), bet galvoju, ar ne per vėlu, nes man jau 16. /varzybos žmonės, galit net nekomentuoti.

PS kreipiuosi į Mažeikiškius. Pasiūlykit kokį sporto klubą, kuriame moko kovos menų (karate, boksas ir t.t.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš pats iš Mažeikių tai ką žinau pabandyk kokį Karate Danas arba kikboxas būdavo ventoje [ 6-oje ].

Apie Daną girdėjau daug gerų atsiliepimų, gal reiks kokį kartą užeit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na nezinau pagal tave pradeciau nuo mazesniu pagrindu kaip boksas, ismoksi pirmuju zingsniu, tada galesi kopt ir panasiai. Nes mano pradzia tokia ir buvo ismokau boksuotis palankiau, pradejau muay thai patiko palankiau ir isejau ,dabar kaip sakant tavo stangine su kreatinu. Taip kad nebijok niekad nera per velu svarbu moketi technika ir treniruotis, o kovos menuose visada bus tam tikri amziai ir svorio normos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...