Eiti į turinį
Airldas_Apple

Airidas ir vel su sporto tema?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kaip sekasi?, man gerai kaip visada.

Per vasara sportavau minimaliai, bet kaip nekeista sugebejau priaauginti mesos, kadangi pas mane tokia genetika, (Ectomorph) ir greitas metabolismas, neleidzia auginti lasinio, tai ir svoriai ant svarstykliu nesikeicia daznai.Galiu esti bet ka 30 snikeriu ar 6 kebabai per diena nera jokio skirtumo, svoris man neauga.

 

Nuo vasaros pradejau ziureti i dieta kuo rimciau, todel ir priaugau kilogramu, sportavau namuose, bet aisku ne ant turniko, o su svoriais, kadangi pas mane yra viskas ko reikia auginti muskulus, taciau, sporto salė lieka sporto salė, bet apie tai kita kartą.

 

Dažnai sulaukiu privačių sms kaip sportuoti,ką daryti ir pnš.Keista net savo nuotraukos nesu įdėjęs kaip atrodau, o žmonės pasitiki manimi.

Užsirašau i sporto salę nuo pirmadieno, food sups jau turiu, kartu dar ir test boosteri pasiemiau, nes kažkaip libido sumažėjo, nežinau gal dėl to kad žiema artėja?

Sukūriau temą tačiau kartu ir blogą, ir norėčiau kad modai netrintų ( Taip taip tie kur savo butuose gyvena vilniuje)

 

Ko tikėtis iš šitos temos ?

 

Mano asmeninių nuotraukų,

Dietos patarimų.

Kaip  vartoti papildus, ir ar apskritai juos vartoti.

Gal ir kursioko kokio transformacijos, (jeigu išgarsėčiau apsimesčiau natty kaip ir Jeffai su lazzaru.

 

Na ir aišku, sargo forume lankausi vien dėl to kad čia sukūriau pirmą temą, ir joje susilaukiau daug komentatų apie sportą,apart to daugiau manęs čia niekas nedomina,žaidime paskyros neturiu.(O kažkada turėjau įdomu kur tuos 20 eur padėjau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Janksa, nezinau ka tu cia kalbi, tu matyt tas tipinis sargo sportininkas rasantis palevas, nes ka rasai apue aporta visa laika prasauni.

O del mr olp, tai nieko gero nemanau, mane domina ne platumas( kalbu apie ranka 48 cm) o aesthetic , todel mr olimpia nesidomiu, aisku maciau kad neleido green dalyvauti, nes apsilankau jo instagram, o sjp tai pries ta olimpia ant tokio kurso jie seda kad smegenys pasvyla konkreciai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar neperseniausiai laikiau Airidą visišku idijotu (no offense), bet kai pasiskaičiau forume temas apie sportą, tai padariau išvadą, jog jis nusimano daugiau nei dauguma Jūsų kartu sudėjus. Tad klauskit. Vargu, ar patars blogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar neperseniausiai laikiau Airidą visišku idijotu (no offense), bet kai pasiskaičiau forume temas apie sportą, tai padariau išvadą, jog jis nusimano daugiau nei dauguma Jūsų kartu sudėjus. Tad klauskit. Vargu, ar patars blogai.

Geriausias įsitikinimas - matyti ką jis savo patarimais pasieke. Pamatysiu jo fotkes kaip jis pasikeite tai gal ir bus noras tikėt,o dabar gali but apsiskaites kulturizmas.net ir eit rašyt o pats nieko nedaryt:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Geriausias įsitikinimas - matyti ką jis savo patarimais pasieke. Pamatysiu jo fotkes kaip jis pasikeite tai gal ir bus noras tikėt,o dabar gali but apsiskaites kulturizmas.net ir eit rašyt o pats nieko nedaryt:)

 

O pats lankytumeisi kulturizmas.net, jeigu pats nesportuotum? Vargu. Tau tai būtų tiesiog laiko gaišimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...