Eiti į turinį
Scirocco_Moretti

Kiek kartų per dieną valgote, ir ką dažniausiai valgote?

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas,
Paprastai kaip einu į mokyklą, tai iš pat ryto nieko nevalgau, pusryčiauju tik po 2 pamokų, t.y. apie 09:40. Po dviejų pamokų kas eina į Valgyklą, kas eina į Parduotuvę, aš einu į parduotuvę tai visi dažniausiai perkame Sultis ir bandeles su dešrele arba ,,Picikes''. Aišku vėliau gryžęs iš mokyklos tai valgau labai dažnai ir  įvariai, nėra sudarytas tvarkaraštis ką valgyti.. :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas,

Paprastai kaip einu į mokyklą, tai iš pat ryto nieko nevalgau, pusryčiauju tik po 2 pamokų, t.y. apie 09:40. Po dviejų pamokų kas eina į Valgyklą, kas eina į Parduotuvę, aš einu į parduotuvę tai visi dažniausiai perkame Sultis ir bandeles su dešrele arba ,,Picikes''. Aišku vėliau gryžęs iš mokyklos tai valgau labai dažnai ir  įvariai, nėra sudarytas tvarkaraštis ką valgyti.. :)

Blogai darai kad is pat ryto namie nepavalgai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

10 kart, matos pažiūrėjus į mano nuotrauką

 

:D  Sugebi pakelti nuotaiką .

 

Valgau 2-3 Pusryčiauju sumuštiniais su arbata  arba jeigu spėju išsikepu arba išsiviriu kiaušinius.Mokykloje retai kada nueinu į parduotuve pirkti picų ar dar kokio šlamšto ,o daugiausiai valgau pačioje valgykloje kotletai,karbonadas,kartais cepelinus . Vakare įvairiai mėsos arba dar ko nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...