Eiti į turinį
Scirocco_Moretti

Kiek kartų per dieną valgote, ir ką dažniausiai valgote?

Rekomenduoti pranešimai

Iš pavadinimo manau supratote, diskusija bus kiek kartų per dieną valgote, ir koks dažnas maistas jūsų kasdienybėje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

5kartai per diena mazom dozem, dazniausiai vartoju vistiena makaronus ryzius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas,
Paprastai kaip einu į mokyklą, tai iš pat ryto nieko nevalgau, pusryčiauju tik po 2 pamokų, t.y. apie 09:40. Po dviejų pamokų kas eina į Valgyklą, kas eina į Parduotuvę, aš einu į parduotuvę tai visi dažniausiai perkame Sultis ir bandeles su dešrele arba ,,Picikes''. Aišku vėliau gryžęs iš mokyklos tai valgau labai dažnai ir  įvariai, nėra sudarytas tvarkaraštis ką valgyti.. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

3 kart per dieną. Ivairiai valgau. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2-3 kartus per dieną ir man to užtenka.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas,

Paprastai kaip einu į mokyklą, tai iš pat ryto nieko nevalgau, pusryčiauju tik po 2 pamokų, t.y. apie 09:40. Po dviejų pamokų kas eina į Valgyklą, kas eina į Parduotuvę, aš einu į parduotuvę tai visi dažniausiai perkame Sultis ir bandeles su dešrele arba ,,Picikes''. Aišku vėliau gryžęs iš mokyklos tai valgau labai dažnai ir  įvariai, nėra sudarytas tvarkaraštis ką valgyti.. :)

Blogai darai kad is pat ryto namie nepavalgai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

10 kart, matos pažiūrėjus į mano nuotrauką

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

10 kart, matos pažiūrėjus į mano nuotrauką

:D  Sugebi pakelti nuotaiką .

Valgau 2-3 Pusryčiauju sumuštiniais su arbata  arba jeigu spėju išsikepu arba išsiviriu kiaušinius.Mokykloje retai kada nueinu į parduotuve pirkti picų ar dar kokio šlamšto ,o daugiausiai valgau pačioje valgykloje kotletai,karbonadas,kartais cepelinus . Vakare įvairiai mėsos arba dar ko nors.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

5x dienoj bomžpakius -_-

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

3 kartus ,anksciau kai lankiau gimnastika, tai teko apsiriboti sadumynais,riebiu maistu,bet tabar valgau praktiskai viska :D  

OOOO man patinka stambesnes, ką tu ką vakare?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ooo kas tau sake kad as stambi?  :D soriuka maziuk mus nepakeliui kadangi neesu celiulitine karvute

vistiek pisceu 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kam įdomu valgau ~7/8 kartus per dieną, kasdieninis mano maistas paprastas-angliavandeniai,laktozė. Esu sportuojantis asmuo,todėl rūpinuosi ne tik kas vyksta salėję,tačiau neperseniausiai gryžau į sporto kelią ir vėl stengiuosi suderinti mitybą su sportu ir noriu pasiekti savo tikslo-105Kg(Dabartinis masės kiekis 89Kg).  Jeigu kam įdomu ar kyla klausimų kuriuose maisto produktuose yra daugiausia angliavandenių-prašau: Grūdai ir jų produktai, pavyzdžiui ryžiai makaronai,duona. Daržovės-bulvės, morkos. Vaisiai: daugiausia yra bananuose,bei daugiausia angliavandenių yra susikaupę džiovintuose vaisiuose. Na ir riešutai. Bei kas nesupratot kas yra laktozė- Pienas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...