Eiti į turinį
Tavo_Draugas

Padekite man.

Rekomenduoti pranešimai

Turėjau tą pačią problemą, bet vieną kart susiemiau, nes pabodo užgauliojimai. Pirma pradėjau nebevalgyt vakarais, stengdavausi valgyt iki 18-19h, gerdavau vandenį 1,5-2l per dieną, truputi sportuodavau. Kadangi neturėjau labai įspūdingų treniruoklių tik hantelius tai darydavau pratimus su jais namie, ilgai nesikankindavau su sportu, gal apie 30-40min, nelabai ten intensyviai darant. Kaip ten kažkas sakė, kad bėgiok. Nėra taip lengva pradėt bėgiot, na žiūrint koks dar tavo svoris, man bėgiojimas būdavo kančia, pradžiai nebent tik paminti dviratį arba eiti ant bėgimo takelio. 2013 metais svoris buvo 120kg, laikydamasis šios jei galima pavadinti rutinos, sugebėjau numesti iki 90kg, per gan trumpa laiko tarpą, nebeatsimenu kiek, bet kažkur 3-4mėn, tik patariu visiems kas pradeda mesti svorį, nenumeskit tiek kg per 3mėn, nes oda tiesiog nukara nuo rankų, krūtinės bent man taip atsitiko, nes per greit tiek atsikračiau svorio. Na ir tiesiog dabar tą patį darau, geriu vandenį, valgau iki 19h ir sportuoju. Kadangi kaime atsidarė kačialkė ir yra geresnių sąlygų sportui tai dabar sportuoju ten. Tai tiek, tikiuosi kažkiek padėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pradek sportuoti,begiok krosiukus aisku tam reikia noro, gali papildus pradeti gerti,bet tada nepamirsk sportuoti nes sustambesi dar labiau :D ,o seip tai kaip panele galiu pasakyti stambesni vyrukai labiau traukia nu aisku ne tie kurie virs 100 sveria :D ziurek netapk skeletuku nes irgi nieko gero is to nebus :wacko:  :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...