Eiti į turinį
Deividas_Zapacany

PABLO ESCOBAR. Tiems kas nežino kas jis toks :)

Rekomenduoti pranešimai

šaunu jog plėti kitų žinias apie žmones, nekalbant apie tai, kad tokie kaip jis gyvena dėl saves žudydami kitus, bet reiktu įvertint už tai, kaip prasisuko. 

Jeigu surasiu kokią įdomę asmenybę tai tikrai sukursiu dar vieną temą apie tą asmenybę :)

Mano sąrašas įdomių asmenybių kurios vertos dėmėsio, bet jie nebuvo tie kur narkotikus stumdė už kampo.

Napaleonas Bonapartas

Robin Sharma rašytojas

Dž Kenedis daug teorijų, kodėl jis buvo nušautas ir tt, daug apie jį įdomių istorijų yra

Bruce Lee biografija, nežmogus..

Al Kaponė

Muhammad Ali

Enšteinas

Linkolnas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

šaunu jog plėti kitų žinias apie žmones, nekalbant apie tai, kad tokie kaip jis gyvena dėl saves žudydami kitus, bet reiktu įvertint už tai, kaip prasisuko. 

Mano sąrašas įdomių asmenybių kurios vertos dėmėsio, bet jie nebuvo tie kur narkotikus stumdė už kampo.

Napaleonas Bonapartas

Robin Sharma rašytojas

Dž Kenedis daug teorijų, kodėl jis buvo nušautas ir tt, daug apie jį įdomių istorijų yra

Bruce Lee biografija, nežmogus..

Al Kaponė

Muhammad Ali

Enšteinas

Linkolnas

Noretum kad apie kuri parasyciau vel tema?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Beja yra serialas apie Pablo tai yra - Narkotikų Prekeiviai :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Neperskaičiau visos, nes panašią info kažką skaitęs ir taip esu. Visai neseniai išėjęs serialas apie jį jau paremtas "Narkotikų prekeiviai" įmesiu skiltį filmų, mačiau pirmą seriją tikrai vertas dėmesio. Žmogus kitaip sakant turėjęs visą šalį savo rankose. Jis buvo sakęs bus prezidentas, na iš tiesų ir buvo, nors buvo aukščiau prezidento toje šalyje realiai, nes visi buvo po kojom. Taip pat esu skaitęs jog jis pats liepdavo žmonėms nevartoti, vaikams, apskritai pas jį jei kas šeimoj vartodavo ar giminėj griežtai bausdavo. Remdavo visokius ten centrus kur nevartotų ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Daug klaidų,dėl kurių sunkiau skaityti,bet buvo įdomu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ištikrųjų patinka tokie pasakojimai man, reikėtų truputį mažiau klaidų, o šjp viskas liuks. Rašyk toliau, būtinai skaitysiu. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Daug klaidų,dėl kurių sunkiau skaityti,bet buvo įdomu.

ane ? prisipist neturi prie ko.. jei tikrai įdomu ir įsigilini į tekstą klaidos nemaišo taip radau ir aš klaidų ,bet skaityti tikrai buvo lengva.. Labai patiko asmeniškai žiauriai įdomu man tokie dalykai :o

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ane ? prisipist neturi prie ko.. jei tikrai įdomu ir įsigilini į tekstą klaidos nemaišo taip radau ir aš klaidų ,bet skaityti tikrai buvo lengva.. Labai patiko asmeniškai žiauriai įdomu man tokie dalykai :o

Prisipist? Čia tik pastebėjimas, bet tu ant tiek degradavęs, kad sugebėjai tai pamatyti, kaip prisipisimą. Man tai daug sunkiau yra skaityti tekstą su klaidomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Idomu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...