Eiti į turinį
Petras_Qatro

Matematikos 11kl. A lygis.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, esmė yra tokia, noriu dabartinių vienuoliktokų, dvyliktokų ar baigusių mokyklą kurie turėjo A lygį mokykloje. Esu dabar 11kl. B lygije, tačiau 10kl. turėjau šešeta, o iš patikros gavau vos 7, dėl to ir pasiemiau B lygį, tačiau atėjo 11kl. ir man nėra ką veikti tame B lygije, kiauri dešimtukai iš visų savarankiškų/kontrolinių, tai noriu pasiklausti patarimo, galbūt kas sate A lygije ir ar ten taip sunku ar ne taip sunku. Jeigu yra 11-oktų, pasakykite kiek turėjote 10kl iš patikros ir A ar B lygije iš patikros, o gal situacija jums buvo tokia pati kaip man. Tai žodžiu, ar apsimoka keist ta lygį, nes dabartinis matematikos vierchas kuris buvo 10kl kiaurai per visus ėjo (only 10 iš matkes, nei maziau, nei daugiau) turi vos 6, tai nu pz.. Žodžiu gal ir durna vieta prašyti patarimo, bet visgi, gal atsiras kurie "praėje" tą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Baigiau 12ką klasių šiemet ir žodžiu 11,12 klasėj turėjau matematiką A lygiu. 10 klasėj iš matematikos išėjo 8, iš patikros gavau 7, pasiėmiau A lygi ir 11 klasėj iš tikrųjų neturėjau problemų. Kodėl? Pirmieji mėnesiai buvo tokie, kad vyko kartojimas to, ką mokėmės 10-toje klasėje, žinoma, vėliau pradėjom imti naujas temas, pamokose buvau visada žingeidi ir klausydavausi mokytojos, visada pasidarydavau namų darbus, dėl to man nebūdavo problemų. Todėl, jeigu tu esi žmogus, kuris TIKRAI supranta einamąsias pamokas, manau, kad turėtum pasikeisti lygi, tačiau turėk omeny tai, kad viskas, ką tu mokaisi 11-toj klasėj b lygiu tai yra palengvinta ir siaura. A lygyje tu visas temas imsi plačiąja prasme ir ten bus viskas kur kas sudėtingiau. Bet jeigu turi galvą ant pečių ir manai, kad sugebėsi daryti namų darbus ir klausyti, ką aiškina pamokose, tai neturėtum suvargt 11-toj klasėj su A lygiu. Kur kas sunkiau prasideda 12-toje klasėje, nes ten jau A lygininkus stipriai ruošia egzaminams, ten dar platesnis kursas, nes išties daug dalykų išmokt ir pakartoti reikia. 11 klasę baigiau su A lygio 7 pažymiu ir čia buvo vos ne vienas iš geriausių pažymių mūsų sraute, bet turėdama 7 jaučiausi gana stipriai.

Be to, visi jau žino, kad nuo 2016 metų matematikos egzaminas yra privalomas, vien dėl šios priežasties jau patarčiau sėdėt geriau A lygyje ir turėti tą menkesnį pažymį, negu sėdėti B lygyje, turėti ten 8-10, tačiau mokėt išspręsti tik minimaliai užduočių.. Egzamino didžiąją dalį sudaro A lygio užduočių, ten vos keletas užduočių yra iš B kurso, kad susirinkt tą 16 taškų, jog išlaikyti valstybinį brandos egzaminą.. Tai geriau kankintis ten A lygyje sėdint ir gaudyt kiekvieną mokytojos mintį, klausti kaip kokius uždavinius spręsti ir į egzą nueit pasiruošus. Ten praktiškai tų formulių visų atmintinai kalt nereikia, nes kai nueini į egzą, prie užduočių lapo yra duotos formulės, pasižiūri, kokių nėra ten, o kitas mokaisi, aišku , jau mokytoja pasako, kurias būtina žinoti. Logiška, kad tempas A lygyje ir B lygyje skiriasi, bet nu patys suprast turit, kad B kursas ir A kursas skiriasi žiauriai vien savo temų skaičiumi ir kiekvienos temos svarbumu, platumu. 

 

P.S šiaip jeigu kyla kažkokių klausimų ar problemų dėl matematikos konkrečiai, rašyk į až, grįžusi po paskaitų, jei turėsiu laiko, būtinai atsakysiu ir padėsiu. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, dabar vienuoliktoje sėdžiu, tai gilus miškus, tempas žiaurus (bent jau pas mus), užduočių daug, vienas uždavinys užima puslapį, kartais net virš sprendimo, reikia žinoti visas forumules, kurias reikia pritaikyti iš 8,10 klasių, būtinas diskriminantas( nu jis nesunkus ), prasideda kūbinės šaknys trečiuoju, penktuoju, o jei dar apskliausti, pakelti ir trupmena, išvis man kosmosas, vos 4 turiu dabar, na bet kaip jau mums sakė, geriau A lygyje 4 nei B lygyje 7 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ačiū tau Cherry už informacija.

 

Sveikas, dabar vienuoliktoje sėdžiu, tai gilus miškus, tempas žiaurus (bent jau pas mus), užduočių daug, vienas uždavinys užima puslapį, kartais net virš sprendimo, reikia žinoti visas forumules, kurias reikia pritaikyti iš 8,10 klasių, būtinas diskriminantas( nu jis nesunkus ), prasideda kūbinės šaknys trečiuoju, penktuoju, o jei dar apskliausti, pakelti ir trupmena, išvis man kosmosas, vos 4 turiu dabar, na bet kaip jau mums sakė, geriau A lygyje 4 nei B lygyje 7 :)

 

B lygije pas mane 10, tačiau pusmetis dar nepasibaigė, gali ir kristi. Matematika mane labai traukia, nežinau dėl ko(gal del to kad vienintelis klaseje suprantu ja ir man patinka erzinti kitus (as visiskai rimtai)), devintoje klasėje turėjau ketverta, taip liko daug spragų, kurių didžiaja dalį 10kl. ištaisiau (manau). Formules visas tikrai moku, kartais galbut pamristu, tai pasiziuru gale sasvinyje, tai Ryti taip ir nesupratau tu A ar B?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip ar taip, patarčiau pasikalbėti dar su savo matematikos dalyko mokytoja. Ji vistiek žino, koks yra tavo tempas, kokie yra tavo gebėjimai, ar tu stropus ir panašiai, ji tau labiau galės patarti, ar tau tikrai verta eiti į A lygi, žinoma, tu visada gali pasitempti ir pasivyti kitus, bet nesiūlau bėgt į  krūmus ir nesurizikuoti. Pavyzdžiui, kol aš mokiausi gimnazijoje, mano grupėje buvo du vaikinai, kurie su matematiką buvo visiškai susipykę, turėjo iš jos vos 4, bet nu vistiek A lygyje.. Jau vien stojant į aukštąsias mokyklas A lygio kad ir ketvertas sudaro didesnį balą, nei kad B lygio 7. Tad verčiau bandyk eit į tą A lygį, jeigu nepatiks, nesiseks, gi po pirmo pusmečio gali išeiti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sėdžiu 9-toje klasė , skaičiuoju šaknis. Tikrai gan nelengva , uždaviniai sunkūs reikalaujantys gilaus loginio mąstymo. Dabar kartojame koordinačių plokštumą , manau dabar gan sekasi neblogai gaunu tarp 8-9.  Visgi devinta klasė labai svarbios temos , ir pats kursas svarbus ateičiai. Tai manau nėra ko lyginti su tavo tuo A lygiu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Baigiau 12ką klasių šiemet ir žodžiu 11,12 klasėj turėjau matematiką A lygiu. 10 klasėj iš matematikos išėjo 8, iš patikros gavau 7, pasiėmiau A lygi ir 11 klasėj iš tikrųjų neturėjau problemų. Kodėl? Pirmieji mėnesiai buvo tokie, kad vyko kartojimas to, ką mokėmės 10-toje klasėje, žinoma, vėliau pradėjom imti naujas temas, pamokose buvau visada žingeidi ir klausydavausi mokytojos, visada pasidarydavau namų darbus, dėl to man nebūdavo problemų. Todėl, jeigu tu esi žmogus, kuris TIKRAI supranta einamąsias pamokas, manau, kad turėtum pasikeisti lygi, tačiau turėk omeny tai, kad viskas, ką tu mokaisi 11-toj klasėj b lygiu tai yra palengvinta ir siaura. A lygyje tu visas temas imsi plačiąja prasme ir ten bus viskas kur kas sudėtingiau. Bet jeigu turi galvą ant pečių ir manai, kad sugebėsi daryti namų darbus ir klausyti, ką aiškina pamokose, tai neturėtum suvargt 11-toj klasėj su A lygiu. Kur kas sunkiau prasideda 12-toje klasėje, nes ten jau A lygininkus stipriai ruošia egzaminams, ten dar platesnis kursas, nes išties daug dalykų išmokt ir pakartoti reikia. 11 klasę baigiau su A lygio 7 pažymiu ir čia buvo vos ne vienas iš geriausių pažymių mūsų sraute, bet turėdama 7 jaučiausi gana stipriai.

Be to, visi jau žino, kad nuo 2016 metų matematikos egzaminas yra privalomas, vien dėl šios priežasties jau patarčiau sėdėt geriau A lygyje ir turėti tą menkesnį pažymį, negu sėdėti B lygyje, turėti ten 8-10, tačiau mokėt išspręsti tik minimaliai užduočių.. Egzamino didžiąją dalį sudaro A lygio užduočių, ten vos keletas užduočių yra iš B kurso, kad susirinkt tą 16 taškų, jog išlaikyti valstybinį brandos egzaminą.. Tai geriau kankintis ten A lygyje sėdint ir gaudyt kiekvieną mokytojos mintį, klausti kaip kokius uždavinius spręsti ir į egzą nueit pasiruošus. Ten praktiškai tų formulių visų atmintinai kalt nereikia, nes kai nueini į egzą, prie užduočių lapo yra duotos formulės, pasižiūri, kokių nėra ten, o kitas mokaisi, aišku , jau mokytoja pasako, kurias būtina žinoti. Logiška, kad tempas A lygyje ir B lygyje skiriasi, bet nu patys suprast turit, kad B kursas ir A kursas skiriasi žiauriai vien savo temų skaičiumi ir kiekvienos temos svarbumu, platumu. 

 

P.S šiaip jeigu kyla kažkokių klausimų ar problemų dėl matematikos konkrečiai, rašyk į až, grįžusi po paskaitų, jei turėsiu laiko, būtinai atsakysiu ir padėsiu. ;)

Jei bent 9 tureciau is matematikos eiciau kartis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...