Eiti į turinį
Petras_Qatro

Matematikos 11kl. A lygis.

Rekomenduoti pranešimai

Dabar mokausi 11 klasėje. Šiais metais teko pakeisti mokyklą dėl reformacijos. 10 klasėje lygiai tokia pati situacija buvo kaip ir pas tave, šešetas tas gan silpnas bet išėjo man. Patikrinimas... taip pat 7 gavau. Jeigu bučiau likęs senojoje mokykloje, klasės auklėtoja (matematikos) būtų įrašusi į B lygį, tačiau kai pakeičiau mokyklą turėjau spręsti pats. Išrinkau A lygį, kadangi jis man reikalingas ateities professijai. Žodžių mes pradėjome nuo vektorių. Pradžioje viskas buvo suprantama, bet po to kai prasidėjo skaliarinės sandaugos ir teko praleisti pora pamokų, tada ir prasidėjo visiškas "asshole'as". Dabar nežinodamas ką veikti iškart nubėgau skambinti korepetitoriui, tikiuosi jis man padės viską suprasti ir tobulėti toliau. Vistiek naujoje mokykloje norisi parodyti save iš geros pusės, bet ir pačiam gerai mokytis, visgi yra kažkoks stimulas ir motivacija, reikia panaikinti norą patynginiauti. Galų gale, noriu tau patarti kaip ir kiti, kad pabendrautum su matematikos dėstytoju ir klasės auklėtoja, bei su tevais, nes tai yra iš tikrųjų atsakingas žingsnis ir A lygyje nėra lengva, ten tiesiog reikia daug dirbti ir stengtis ir viskas bus gerai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip ar taip, patarčiau pasikalbėti dar su savo matematikos dalyko mokytoja. Ji vistiek žino, koks yra tavo tempas, kokie yra tavo gebėjimai, ar tu stropus ir panašiai, ji tau labiau galės patarti, ar tau tikrai verta eiti į A lygi, žinoma, tu visada gali pasitempti ir pasivyti kitus, bet nesiūlau bėgt į  krūmus ir nesurizikuoti. Pavyzdžiui, kol aš mokiausi gimnazijoje, mano grupėje buvo du vaikinai, kurie su matematiką buvo visiškai susipykę, turėjo iš jos vos 4, bet nu vistiek A lygyje.. Jau vien stojant į aukštąsias mokyklas A lygio kad ir ketvertas sudaro didesnį balą, nei kad B lygio 7. Tad verčiau bandyk eit į tą A lygį, jeigu nepatiks, nesiseks, gi po pirmo pusmečio gali išeiti. :)

 

Bet supranti aš noriu keisti ne dabar, o po pirmo pusmečio, bet čiuju reikės su mokytoja kalbėti.

 

 

Sėdžiu 9-toje klasė , skaičiuoju šaknis. Tikrai gan nelengva , uždaviniai sunkūs reikalaujantys gilaus loginio mąstymo. Dabar kartojame koordinačių plokštumą , manau dabar gan sekasi neblogai gaunu tarp 8-9.  Visgi devinta klasė labai svarbios temos , ir pats kursas svarbus ateičiai. Tai manau nėra ko lyginti su tavo tuo A lygiu....

 

Armin, iš mano pusės devintoje klasėje aš nieko nesimokiau, dešimtoje pradėjau kažką įrodinėti, kaip ir nminėjau iš PUPP gavau 7, dabar sekasi easy peasy. Bet tu neatsakėi į mano klausaimą.. ;D

 

labas, taip pat 11 klasėje, iš PUPP gavau 8, o ir metinis išėjo 7 ar 8 10 klasėje. pasiimiau A lygį, tai žinok, jog būna lengvų, būna ir sunkių temų, nėra taip, kad visos temos vienodai sunkios ir panašiai. neateik į vieną pamoką, jau sunkiai mokėsi, vadinasi nelengva, bet jeigu yra noras, kodėl gi ne :)

 

Man su loginiu mastymu manau sekasi gerai, yra mokytoja labai griezta informatikos, patekau pas ja per informatika, klases vidurkis buvo tarp 2 iki 6, pas mane vieninteli metinis 10. o.O tai nusprendziau gal kazka galiu pasiekt su tuo savo mastymu ;d

 

 

Dabar mokausi 11 klasėje. Šiais metais teko pakeisti mokyklą dėl reformacijos. 10 klasėje lygiai tokia pati situacija buvo kaip ir pas tave, šešetas tas gan silpnas bet išėjo man. Patikrinimas... taip pat 7 gavau. Jeigu bučiau likęs senojoje mokykloje, klasės auklėtoja (matematikos) būtų įrašusi į B lygį, tačiau kai pakeičiau mokyklą turėjau spręsti pats. Išrinkau A lygį, kadangi jis man reikalingas ateities professijai. Žodžių mes pradėjome nuo vektorių. Pradžioje viskas buvo suprantama, bet po to kai prasidėjo skaliarinės sandaugos ir teko praleisti pora pamokų, tada ir prasidėjo visiškas "asshole'as". Dabar nežinodamas ką veikti iškart nubėgau skambinti korepetitoriui, tikiuosi jis man padės viską suprasti ir tobulėti toliau. Vistiek naujoje mokykloje norisi parodyti save iš geros pusės, bet ir pačiam gerai mokytis, visgi yra kažkoks stimulas ir motivacija, reikia panaikinti norą patynginiauti. Galų gale, noriu tau patarti kaip ir kiti, kad pabendrautum su matematikos dėstytoju ir klasės auklėtoja, bei su tevais, nes tai yra iš tikrųjų atsakingas žingsnis ir A lygyje nėra lengva, ten tiesiog reikia daug dirbti ir stengtis ir viskas bus gerai!

 

Vektoriu pagrindus taip pat ismokau per CS:GO jailbreak klausimanijas, pamoku nepraleidineju, tai gal ir pasivyciau, bet va dabar klasiokai sako kurie A lygije, kad antradieniais po 2 pamokas matkes, tai galva perkaista, nu as desimtoj klaseje po 1 informatikos kaisdavo, bet viska suprasdavau :D Patinka man toks dalykas, nezinau kodel, sunku paaiskinti, kodel po 9 metu pochuizmo pradejau dometis matematika/informatika.

 

 

lievai a lygyje 11 klasej nieko nesupratau 4 isejo, 12 klasej b lygiu irgi 4. Nieko nesuprantu iki siol.

 

jsn :D pvz 11kl pradzios temos buvo aritmetines/geometrines progresijos, tai man ten nebuvo kas veikt su jomis, easy peasy taip sakant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

as tai nevirskinu matkes, 10 klasei vos 5 isejo, dabar b lygi pasiemiau ir turiu pirma seseta, nes esu tingynys, nelabai klausaus per pamokas ir nevaikstau pas korepetitores ir retai darau nd, bet jei tau patinka, kerti matke, darai nd ir klausais per pamokas susikaupes ir galvoji dar eit pas korepetitore tai tikrai siulau a lygi, bet ten turesi daug veiklos su matke po pamoku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Drąsiai gali imt A lygi as su metiniu šešetu ir Pupu 7 patempiu kolkas, o tu jeigu B lygi čirikus gauni drąsiai imk A lygi. Jeigu dar moki gerai išsivedinet formules iš kitų ir racionalius skaičius skaičiuot neblogai tai gali imt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, pats esu dabar A lygyje, tai nepasakyčiau, kad ten yra sunku, kaip ten svaigo pradžioje mokytoja,kad čia išplėstinis lygis ir panašiai :D Siūlau po pusmečio pereiti į A ir bandyti ten mokytis, taip lengviau išlaikysi ir patį egzaminą 12klasės matematikos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, pats esu dabar A lygyje, tai nepasakyčiau, kad ten yra sunku, kaip ten svaigo pradžioje mokytoja,kad čia išplėstinis lygis ir panašiai :D Siūlau po pusmečio pereiti į A ir bandyti ten mokytis, taip lengviau išlaikysi ir patį egzaminą 12klasės matematikos. :)

 

Tikriausiai reikės keisti, reikės žiūrėti į pusmečio pažymius, čj jei bus 9-10 keist reiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip priklauso nuo mokytojos. Bent jau mano mokytoja tai pati nesuprasdavo ką aiškina, nemokėdavo normaliai uždavinių išspręst, o jei ir mokėdavo, tai tik pati sau papaišydavo ten ką nors, o kitų išmokyti nesugebėdavo. Turėjau 11 ir 12 klasėje matematiką A lygiu pasiėmus, kemša į galvą nesąmones ten. Daug klasiokių/klasiokų, kurie B lygiu mokinosi, išlaikė matematikos egzaminą žymiai geriau, nei tie, kurie turėjo A lygiu pasiėmę. Šiaip, manau, kad jei esi gabus matematikai, tai tik skink tuos dešimtukus B lygyje, nelįsk į tą A.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...