Eiti į turinį
Max_Driftas

Vaikų priklausomybė kompiuteriui

  

33 balsai(-ų)

  1. 1. Kiek leisite savo vaikam sedėti prie kompiuterio, kad jie netaptu kaip sakoma "narkomanais kompiuteriu"



Rekomenduoti pranešimai

Nu tai pats irgi donoras, kiek matau, tai....


1:Susitvarkyk savę


2:Budamas vaiku nekalbėk apie kitus vaikus


3:Baik doneitint ir tavo brolis baigs.


 


Ir reikėjo savę nufilmuot kai iš tavęs PC atėmė.


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu jau sergi stipriai pats. Kaip galima sarge diskutuot apie nolaiferius jei čia 90proc tokių pat kaip tavo brolis. Nesulauksi iš šios temos to ko norėjai. Eik į kitus rimtesnius forumus ir diskutuok tokiom temom :)

jo, čia reiktų į supermamos.lt
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki visi, šioje temoje norėčiau pakalbėti apie vaikų priklausomybę kompiuteriui.

Aš turiu brolį kuris pradeda mane uz jį vyresnį ir didesnį brolį dviem metais mušti jeigu neleidžiu jam pažaisti minecraft'o su jo noliferiais draugeliais.Tai ka gi aš su juo dariau pirmą kartą kai tėvai išvažiavo vienai dienai i palanga pailsėti o mane paliko su juo namie paliko pinigu ir per tą maža vaiką teko eiti iki močiutės maždaug 10km nes buvo pinigų palikta ant maisto,sask. papildymo ir t.t. žodžiu paliko apie 150Lt ir jis visus pinigus išleido "serveriui" bent man jis taip sake bet po to kai pasižiūrėjau tie pinigai buvo išleisti serverio savininkui uz paprastą serverio prižiūrėtoją ir ką???... Ogi teko eiti 10km man čia juokai, bet jam tragedija vos ne kas 100metrų tegdavo jam ilsėtis ir tuos 10km nuėjom per 9valandas nors į piligriminį i dieną ėjom po 39km ir eidavom vos pora gerų valandų... tai nenorėkit turėti tokį brolį arba iš anksto prižiūrėkite ir jeigu tėvai numylėtinis jis vistiek kai nėra tėvų drauskite jam žaisti ilgiau nei 1val. nes maniškis kaip pastebėjau kekvieną dieną sako einu miegot arba labanaktis nueina ir laukia kol visi užmigs išsitraukia kompiuteri ir visą naktį žaidžia jau du kartus aš pastebėjau eidamas i tualetą mama irgi jau viena kartą matė taigi cia panašus i mano brolį: 

 

 

                                  TEMA ATIDARYTA!!!... ;D ;D

Sveikas aš irgi turiu mažesniji broli kuris pasinėšes ant C.s 1,6 kai tik gryžtu namo iš mokykolis jis jau sėdi prie pc ir meluoja man kad katik atsisėdo nors pažaisdavo apie 1-2h todėl imiasui savo triuku

1. Pakeičiau kompiuterio slaptažodi kuri žinau tiktai aš todėl jo žaidimu laikas sumažėja per pus kadangi kompiuteris mano

2 Duodu pažaisti koki pusvalandi 

3. Jei neklauso atimu kompiuteri visai dienai ar net daugiau

4 jei jis manes neklauso kai liepiu eiti nuo kompiuterio aš ji tiesiog nuo jo numetu (fizine jėga) ašku smurto nenaudoju:D o tėvai supranta kodėl taip darau ir dėl jo auklėjimo nieko nesako o jei tai nepadėda tai dar ir ūždrožiu su kokiu diržu pabliauna kokias 5 minutes ir žiurėk jau su draugais lauke laksto

P.s pabandyk su broliu ūžsiimti kokia nors idomia veikla kuri jam patiktu be kompiuterio ir pamatysi kaip jam to kompiuterio nebereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

gaunu mušti jeigu neleidžiu jam pažaisti

 

pinigų palikta ant maisto,sask. papildymo ir t.t. apie 150Lt

 

teko eiti 10km man čia juokai

 

vos ne kas 100metrų tegdavo jam ilsėtis

 

10km nuėjom per 9valandas

 

piligriminį i dieną ėjom po 39km ir eidavom vos pora gerų valandų

Ką tu čia nusišneki?. 39 km per 2h? kas 100 metrų ilsėtis :D 10km per 9h :D Neįsižeisk, bet gal pas jus šaldytuve žiurkė pasikorus, jeigu išleidus paliktus pinigus, namuose neįmanoma išgyventi 1 paros, ir turi eini pas močiutę pavalgyti. Nu žiauriai čia susapaliojai nesamones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia kad brolis mėgsta geimint nieko blogo nematau. Ir taip aišku, jog minecrafto serveriui išleido pinigus vien dėl to, jog pasirodytų "kietesnis", geresnis už kitus. Pats kai buvau jaunesnis žaizdavau l2, silkroad ir iš mamos abonimento pyzdindavau po 30lt į savaitę vien dėl to, jog užsidėčiau daugiau "enchant" ant ginklų, šarvų. Aišku tas tesėsi iki tol, kol mama mėnesio gale pamatė saskaitą už kurią teko susimokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...