Eiti į turinį
Max_Driftas

Vaikų priklausomybė kompiuteriui

  

33 balsai(-ų)

  1. 1. Kiek leisite savo vaikam sedėti prie kompiuterio, kad jie netaptu kaip sakoma "narkomanais kompiuteriu"



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, šioje temoje norėčiau pakalbėti apie vaikų priklausomybę kompiuteriui.

Aš turiu brolį kuris pradeda mane uz jį vyresnį ir didesnį brolį dviem metais mušti jeigu neleidžiu jam pažaisti minecraft'o su jo noliferiais draugeliais.Tai ka gi aš su juo dariau pirmą kartą kai tėvai išvažiavo vienai dienai i palanga pailsėti o mane paliko su juo namie paliko pinigu ir per tą maža vaiką teko eiti iki močiutės maždaug 10km nes buvo pinigų palikta ant maisto,sask. papildymo ir t.t. žodžiu paliko apie 150Lt ir jis visus pinigus išleido "serveriui" bent man jis taip sake bet po to kai pasižiūrėjau tie pinigai buvo išleisti serverio savininkui uz paprastą serverio prižiūrėtoją ir ką???... Ogi teko eiti 10km man čia juokai, bet jam tragedija vos ne kas 100metrų tegdavo jam ilsėtis ir tuos 10km nuėjom per 9valandas nors į piligriminį i dieną ėjom po 39km ir eidavom vos pora gerų valandų... tai nenorėkit turėti tokį brolį arba iš anksto prižiūrėkite ir jeigu tėvai numylėtinis jis vistiek kai nėra tėvų drauskite jam žaisti ilgiau nei 1val. nes maniškis kaip pastebėjau kekvieną dieną sako einu miegot arba labanaktis nueina ir laukia kol visi užmigs išsitraukia kompiuteri ir visą naktį žaidžia jau du kartus aš pastebėjau eidamas i tualetą mama irgi jau viena kartą matė taigi cia panašus i mano brolį: 

 

 

                                  TEMA ATIDARYTA!!!... ;D ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

buvau mcslime pgr admin pusantru metu, ateini, pasedi ir i menesi gauni 30 lt :D tai per tuos pusantru metu gal kokius 4 kartus serveryje pirko adminus uz 100 litu, tad manau tavo brolio pinigu dalis nukeliavo man :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

buvau mcslime pgr admin pusantru metu, ateini, pasedi ir i menesi gauni 30 lt :D tai per tuos pusantru metu gal kokius 4 kartus serveryje pirko adminus uz 100 litu, tad manau tavo brolio pinigu dalis nukeliavo man :D

  :D :D Už tai jis dar atsieme turėjau susitikti su drauge, bet teko nuvesti ji pas močiutę tai gavo į galvą :D :D ir ne ant mcslime o ant kazkokio mc.ax.crime.lt ant sito 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vyresnysis brolis? Nesvarbu, ar tėvai namie ar ne namie, bet jeigu tokie dalykai vyksta tai tu jį ir bausk, koks skirtumas, uždėk ant PC slaptažodį ir viskas, auklėk, nes jeigu tėvai to nemato, tai vėliau jam bus tik blogiau, nežinau kiek metų jam, bet jeigu tikrai toks bus tai nei mokslų baigs, nei ką, bus visą vaikystę praleidęs prie kompo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kiek tau pačiam metų? iš tavo pasakojimo manyčiau - 14~ tai nuo kada vaikai diskutuoja apie vaikus, o beto pats ir man ir mano draugams kreditus iemei, tai ir tu priklausomas Max_Driftai?

 

ką manau apie priklausomybę kompui - jeigu iš draugų tarpo tai nieko gero, kai reik čiešint, kad greičiau baigtu lolo/csgo matčhus ir eitu į kiemą, žaidimai įtraukia, kaikuriuos stipriai, o kaikurie gali su saiku žaist ir nejaus jokios priklausomybės, betkada atsitrauks.Tokia priklausomybė sukelia irzlumą, pyktį, vienas prisižaidęs counter-straiko nuėjo į mokyklą su puška ir ten pažaidė counter-straiką, žodžiu blogai kai nueinama iki tokio lygio kai neskiriama realybė nuo virtualybės, tai tiek.

 

saugok brolį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

poxui vapse 5 metus sedziu nenulipes nuo kedes siku ir myzu i kelnes , mama atnesa pagert pavalgyt visi priprate prie smarves , haliucinaciju nematau viskas fsio normalna yra va csgo global elite , lolas challenger , visus game perejas , kas pasieks mano lygi tam medalis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kiek tau pačiam metų? iš tavo pasakojimo manyčiau - 14~ tai nuo kada vaikai diskutuoja apie vaikus, o beto pats ir man ir mano draugams kreditus iemei, tai ir tu priklausomas Max_Driftai?

 

ką manau apie priklausomybę kompui - jeigu iš draugų tarpo tai nieko gero, kai reik čiešint, kad greičiau baigtu lolo/csgo matčhus ir eitu į kiemą, žaidimai įtraukia, kaikuriuos stipriai, o kaikurie gali su saiku žaist ir nejaus jokios priklausomybės, betkada atsitrauks.Tokia priklausomybė sukelia irzlumą, pyktį, vienas prisižaidęs counter-straiko nuėjo į mokyklą su puška ir ten pažaidė counter-straiką, žodžiu blogai kai nueinama iki tokio lygio kai neskiriama realybė nuo virtualybės, tai tiek.

 

saugok brolį.

Tylėk iš vis smirdi valink iš čia ok??? Robertas_City labiau tiktu Pusgalvis_Pydaras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...