Eiti į turinį
Gedas_Mac

Naujasis iPad Pro

Rekomenduoti pranešimai

DUSK TU CIA NENUSISNEKEJAS.

 

Technologijos atzvilgi tu ble, obuoly prakasta pamate nezino kas technologijos yra.. 

http://www.phonearena.com/phones/compare/Microsoft-Lumia-950,Apple-iPhone-6s/phones/9544,9501

Bitch please, pilna dar tu palyginimu kaip tas Iphone atsilikes technologijose yra..

Sedi su 1,7k mah baterija, sako ble kaip gerai laiko, tai kur ten nelaikys kaip nera kaip uzkrauti ja nes viskas silpna tenai

 

Isvaizda geriausia, bitch please, nepradek cia pasakoti ir gincytis del skoniu dabar.

Kiek zmoniu tiek ir nuomoniu del isvaizdos

Dink iš temos. Gali sėdėti su savo noške laimingas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nusisneki kazka

 

 

ka tu cia sneki nesamones :blink:

Būtent abudu galit pagrįsti dėl ko aš nusišneku ?:) sakau tai ką esu girdėjas pats. Pasakyk būtent apie ką tai ir paaiškinsiu kodėl taip manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

padusi tu tuoj smara, tai as tabar numesiu irgi palyginima koki ,kad iphonas geresnis ir kas is to :D:D nieks nesigyncioja cia del isvaizdos isreiskiau savo nuomone ,kad man ju isvaizda geriausia ir tiek,o jei kazkas nepatinka tai eik ** neisterikuojas cia. Kaip kazkoks daunila prisiskaite palyginimu kazka peza cia, tu bent turejei ta iphona ar bent laikiai rankoj? speju ne,o as turejau 4s 5s tabar 6 todel ir palyginu ;) kita kart isiskaityk geriau ka zmogus parase,o tada atsakynek

Turbut paciam reikia geriau atsiminti ka rasai, dabar sakai jog tiktai nuomone issakei del isvaizdo, tavo citata:

nesamone,iphonai geriausi tiek technologijos atzvilgiu, tiek isvaizdos

Technologijos prie isvaizdo prieina?

Tavo pasisakymas apie isvaizda irgi yra blogai trakatuojamas bei suprantamas del tavo rasybos klaidu. Butum galae parases zodely "man" butu kitas supratimas, ir sakinys skambetu " iphonai geriausi tiek tevhnologijos atzvilgiu tiek isvaizdos man" tada aiskiai suprantama kad issakai savo nuomone. O pirmu variantu, lyg bandai pateikti fakta is pirsto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dink iš temos. Gali sėdėti su savo noške laimingas.

Nu nesinervink, turiu pilna teise cia rasyti, o jeigu mano pateikti faktai ir issakyta nuomone kuri yra pagrysta nepatinka, prasome nekreipti i ja demesio.

Nokia turejau virs dvieju metu, dabar jos neturiu del tam tikru priezasciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

skirk lytis berniuk ar man tave mergaite vadint?blemba blemba,bet koks atsakymas YRA ZMOGAUS ASMENINE NUOMONE nesvarbu yra ten zodelis man ar nera

Nekisu ranku po sijonu ir netikrinu kas tu cia per zmogus.

Tai zmogaus asmenine nuomone ir turi skambeti kaip nuomone asmenine, o ne kaip faktas ir pirsto. Tau nesvarbu, o kiti zmones klysta ir nesupranta nuomone cia savo pasakoji ar faktus bandai pateikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...