Eiti į turinį
Narkotikas_Mafijozas

Narkotikas_Mafijozas

Rekomenduoti pranešimai

Kazkada Dovydas_Erminas buvo atvedes tave i musu mafijos TS kanala, malacius. Pildyk anketa ir stok i Cosa Nostra mafija, tau tiktu tiek prie nicko, tiek prie elgesio, tiek prie kalbos. Laukiam :). (Usiaus darbas tau netinka prie veido)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Klausyk tu [ĮŽEIDIMAI],jeigu as buciau dievas ar [KEIKSMAI] bosas, butum surastas ir sulauztas per keles valandas,ir nelosciau game ar tai pagauni ka ?nfiga tu ciuju nepagauni [KEIKSMAI] tik sneket moki,tokius kaip tu vapsie [KEIKSMAI] kurie kisa nosi kur nereikia [KEIKSMAI] pagavai mieste ir perlauzei [KEIKSMAI]l,uz laido [KEIKSMAI] ,o kai pagauni mieste prasideda kaziolinimai visokie ir panasiai,mentai [KEIKSMAI],tevam skundzias [KEIKSMAI],po to problemu per vaikus,[KEIKSMAI] nekisk nosies kur nereikia ir viskas buvau normaliai,kur man nereikia as ten net nelendu,ir neprisigalvok jokiu cia pievu,nesu as joks bosas nei dievas,eisu eilinis zaidejas sarge kaip ir visi.tai kut cia tuo pasakyt nori?tu galvoji man ten sunku butu privaziuot prie taves ar panasiai ? patikek man tikrai nesunku bet tai yra be prasmasmiska supranti,nes jei atlekciau sulauzytas panaturiai ligtum,o po per teismus laksyt [KEIKSMAI],as jau per tuos teismes du metus atsitusiau,bapkiu [KEIKSMAI] praradau [KEIKSMAI],ir per visokius [ĮŽEIDIMAI]

Redaguota , redagavo Fungus_Dude
ĮŽEIDIMŲ IR KEIKSMŲ ŠALINIMAS
  • Už 1
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vodze_cop : zinau seniuk ,nepriimink man tu usiu,atrodo darbas nuobodu bet patikek kartais idomu paziuret kai usiu gauja susirenka ir dauzos :D sendien nebuvo atrankos i cosa.dekuj,tu taip pat esi maladiec,man patinka zmones kurie yra savo vietoj ,laikykis :-)

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Klausyk tu asile,jeigu as buciau dievas ar axuienas bosas, butum surastas ir sulauztas per keles valandas,ir nelosciau game ar tai pagauni ka ?nfiga tu ciuju nepagauni bl tik sneket moki,tokius kaip tu vapsie blt kurie kisa nosi kur nereikia bl pagavai mieste ir perlauzei bl,uz laido axuielina ,o kai pagauni mieste prasideda kaziolinimai visokie ir panasiai,mentai krw,tevam skundzias blt,po to problemu per vaikus,blt nekisk nosies kur nereikia ir viskas buvau normaliai,kur man nereikia as ten net nelendu,ir neprisigalvok jokiu cia pievu,nesu as joks bosas nei dievas,eisu eilinis zaidejas sarge kaip ir visi.tai kut cia tuo pasakyt nori?tu galvoji man ten sunku butu privaziuot prie taves ar panasiai ? patikek man tikrai nesunku bet tai yra be prasmasmiska supranti,nes jei atlekciau sulauzytas panaturiai ligtum,o po per teismus laksyt bl,as jau per tuos teismes du metus atsitusiau,bapkiu dachura praradau bl,ir per visokius kaziolus

Už tokios grasinimus pats gali susilaukti bėdų... Išvis argi gražu taip šnekėt ? m ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...