Eiti į turinį
Tadas_Bratka

Religija

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi norėjau padiskutuoti su jumis apie religiją. Aš asmeniškai nesu tikintis, bet nesu ir ateistas, gal dar trūksta laiko, ieškau užuominų. Taip pat toleruoju visų kitų religijų žmones. O jūs ar tikit ? Kodėl pradėjot tikėt ar kas privertė, kada supratote, kad Dievas yra (jei apie krikščionybę) ? Ar toleruojat kitas religijas ? Bei taip toliau...

Išreikškite savo nuomonę nesidrovėdami  :) . O čia šiaip video toks neblogas kokį radau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žmonėms reikia kažkokio atsakymo dėl to kas vyksta ir lengviausia jiems yra pakišti tas mažas pasakaites apie kažkur sėdintį žmogutį kuris viską nulemia(kažkas panašaus religijose). Nors šiaip patį labiau domina budizmas negu mūsų įprasta krikščionybė. Bet visvien supranti, kad tau hujova tada kai netiki Dievu, bet vistien į jį kreipies pagalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

tikiu šėtonu, bei garbinu jį. (aš nejuokauju :D)

Turiu tokių irgi pora draugų kurie tiki :D Bet nieko blogo juose neįžvelgiu, tokie patys žmonės :)

 

Žmonėms reikia kažkokio atsakymo dėl to kas vyksta ir lengviausia jiems yra pakišti tas mažas pasakaites apie kažkur sėdintį žmogutį kuris viską nulemia(kažkas panašaus religijose). Nors šiaip patį labiau domina budizmas negu mūsų įprasta krikščionybė. Bet visvien supranti, kad tau hujova tada kai netiki Dievu, bet vistien į jį kreipies pagalbos.

Nesu domėjęsis budizmu, bet ten kaip žinau ten Dievo nėra, o pats esi budistas ar tik šiaip domiesi tuo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikiu į Dievą, esu katalikas, bet netikiu visokiais prasimanymais, kaip išpažintis, dažnas bažnyčios lankymas ir panašiai, tai yra žmonių išgalvotos nesąmonės, kuriomis jie tiki.

Toleruoju kitas religijas, gyventi jos man netrukdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Tikiu į Dievą, esu katalikas, bet netikiu visokiais prasimanymais, kaip išpažintis, dažnas bažnyčios lankymas ir panašiai, tai yra žmonių išgalvotos nesąmonės, kuriomis jie tiki.

Toleruoju kitas religijas, gyventi jos man netrukdo.

 

Nelabai suprantu kaip Tu gali save laikyti tikru kataliku, jei net paprasčiausių Dievo įsakymų nesilaikai ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taip tikiu Dievu, tikiu po mirtiniais gyvenimais. Tikiu, kad ir kazkokia aukstesne galia uz mus, kuri mums padeda.  Bet netikiu tais bobuciu paistalais kad atseit Dievas sukure zmogu, pasauli ir panasiai. O ar toleruoju kitas religijas, tai manau, kad taip toleruoju. Manau i siuos klausimus galima atsakineti istisas valandas ir filosofuoti, arba tiesiog atsakyti sypsena.  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...