Eiti į turinį
Tadas_Bratka

Religija

Rekomenduoti pranešimai

Taip tikiu Dievu, tikiu po mirtiniais gyvenimais. Tikiu, kad ir kazkokia aukstesne galia uz mus, kuri mums padeda.  Bet netikiu tais bobuciu paistalais kad atseit Dievas sukure zmogu, pasauli ir panasiai. O ar toleruoju kitas religijas, tai manau, kad taip toleruoju. Manau i siuos klausimus galima atsakineti istisas valandas ir filosofuoti, arba tiesiog atsakyti sypsena.  :)

jei tiki dievu tai kaip tu gali netiket jog jis sukure zmogu, pasauli ir visa kita? sventajame raste yra aiskiai rasoma, jog jis zmogu sukure pagal savo atvaizda o zeme diena po dienos tobulino. kai nera ka rasyt geriau isvis nerasyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nesu tikintis ir mano nuožiūra religija buvo sukurta kontroliuoti žmones ir turėti pretekstą kariauti su kitomis valstybėmis, čia kalbant apie krikščionybę, apie kitas nesidomiu. Jeigu tam priskirsi, aš tikiu, kad yra kitur gyvybė ir tikiu, kad ateiviai yra realūs.

 

jei tiki dievu tai kaip tu gali netiket jog jis sukure zmogu, pasauli ir visa kita? sventajame raste yra aiskiai rasoma, jog jis zmogu sukure pagal savo atvaizda o zeme diena po dienos tobulino. kai nera ka rasyt geriau isvis nerasyt.

Nu ir kas iš to? Aš galiu tikėti į Dievą kažkokį ir manyti, kad žmogus evoliucionavosi iš bebeždžionės. Jeigu tu tiki, nebūtinai turi viskuo tikėti, kas ten parašyta, todėl ir mano nuožiūra Dievo iš viso nėra, tai galvos nekvaišinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nesu tikintis ir mano nuožiūra religija buvo sukurta kontroliuoti žmones ir turėti pretekstą kariauti su kitomis valstybėmis, čia kalbant apie krikščionybę, apie kitas nesidomiu. Jeigu tam priskirsi, aš tikiu, kad yra kitur gyvybė ir tikiu, kad ateiviai yra realūs.

 

Nu ir kas iš to? Aš galiu tikėti į Dievą kažkokį ir manyti, kad žmogus evoliucionavosi iš bebeždžionės. Jeigu tu tiki, nebūtinai turi viskuo tikėti, kas ten parašyta, todėl ir mano nuožiūra Dievo iš viso nėra, tai galvos nekvaišinu.

ji sake jog tiki pomirtiniu gyvenimu. sventajame raste yra aiskiai rasoma jog dievas sukure pragara ir roju. jeigu tu tiki dievu ir esi krikscionis tai kaip tu gali netiketi kas rasoma biblijoje jei ja parase dievo ikvepti mokiniai? jeigu tu esi krikscionis ir tiki i dieva, bet pats atsirenkineji kas biblijoj tikra o kas ne, tai tu oficialiai tiki i sudu demona tikriausiai. rasot del to jog kazka parasyt nors protingu argumentu nerasta kaip visados. p.s jus nesupraskit manes klaidingai, as pats nelabai tikiu bet matomai daugiau nusimanau negu jus cia puse rasanciu be jokiu sasaju su logika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...