Eiti į turinį
Tadas_Bratka

Religija

Rekomenduoti pranešimai

Nesu pakrikštyta, netikiu į nieką.))

Stengiuosi toleruoti, bet Danijoje gyvenantys babajai jau pradeda biški perdaug sau leisti, perdaug jau tų Alahų visokių.

Tas tiesa, labai tikintys žmonės kiša savo religiją ir labai nervuoja... Aš pats tikiu, kad yra kažkas aukščiau už mus, kažkokia lyg karma/dvasios ar pnš. Niekados neverčiu tikėti kitų kuo tikiu aš, juk kiekvienas žmogus yra laisvas ir gali rinktis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ji sake jog tiki pomirtiniu gyvenimu. sventajame raste yra aiskiai rasoma jog dievas sukure pragara ir roju. jeigu tu tiki dievu ir esi krikscionis tai kaip tu gali netiketi kas rasoma biblijoje jei ja parase dievo ikvepti mokiniai? jeigu tu esi krikscionis ir tiki i dieva, bet pats atsirenkineji kas biblijoj tikra o kas ne, tai tu oficialiai tiki i sudu demona tikriausiai. rasot del to jog kazka parasyt nors protingu argumentu nerasta kaip visados. p.s jus nesupraskit manes klaidingai, as pats nelabai tikiu bet matomai daugiau nusimanau negu jus cia puse rasanciu be jokiu sasaju su logika.

 

O, tai nori pasakyti, kad rojus ir pragaras, tai  ne po mirtinies gyvenimas? :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O, tai nori pasakyti, kad rojus ir pragaras, tai  ne po mirtinies gyvenimas? :D :D

as butent ta ir norejau tau pasakyti jog tu tiki pomirtiniu gyvenimu, bet netiki jog dievas sukure zmogu, pasauli ir t.t kaip tu sakai (nors tas ir tas yra aprasoma biblijoj). idomus tavo tikejimas istikruju gal gali placiau apie ji? :D :D niekad apie toki neteko girdeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ji sake jog tiki pomirtiniu gyvenimu. sventajame raste yra aiskiai rasoma jog dievas sukure pragara ir roju. jeigu tu tiki dievu ir esi krikscionis tai kaip tu gali netiketi kas rasoma biblijoje jei ja parase dievo ikvepti mokiniai? jeigu tu esi krikscionis ir tiki i dieva, bet pats atsirenkineji kas biblijoj tikra o kas ne, tai tu oficialiai tiki i sudu demona tikriausiai. rasot del to jog kazka parasyt nors protingu argumentu nerasta kaip visados. p.s jus nesupraskit manes klaidingai, as pats nelabai tikiu bet matomai daugiau nusimanau negu jus cia puse rasanciu be jokiu sasaju su logika.

Tu supranti, kad ir aš esu krikščionis,  nors ir visai netikiu tuom dievu? Kas man iš to, aš nors ir niekinsiu dievą, aš vis vien būsiu krikščionis, aš galiu tikėti tuom tavo dievu ir galiu nepripažinti jame rašomo teksto ir aš vis vien būsiu krikščionis. Ta religija yra iškreipiama, į ją žiūrima nerimtai, ir nekaišiok to šventojo rašto, nes man jis šūdo vertas.

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu supranti, kad ir aš esu krikščionis,  nors ir visai netikiu tuom dievu? Kas man iš to, aš nors ir niekinsiu dievą, aš vis vien būsiu krikščionis, aš galiu tikėti tuom tavo dievu ir galiu nepripažinti jame rašomo teksto ir aš vis vien būsiu krikščionis. Ta religija yra iškreipiama, į ją žiūrima nerimtai, ir nekaišiok to šventojo rašto, nes man jis šūdo vertas.

tu ateistas o ne krikscionis dalbajobe. religija iskraipo baznycia tokiem begalviam kaip tu tik tikintiesiems aisku. norit viska nuo pradziu ir iki galo suzinoti apie jusu dievuli kuris gyvena danguje? skaitykit biblija ir tada darykit isvadas kas kur ir ka kraipo. peace sad cunt

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu supranti, kad ir aš esu krikščionis,  nors ir visai netikiu tuom dievu? Kas man iš to, aš nors ir niekinsiu dievą, aš vis vien būsiu krikščionis, aš galiu tikėti tuom tavo dievu ir galiu nepripažinti jame rašomo teksto ir aš vis vien būsiu krikščionis. Ta religija yra iškreipiama, į ją žiūrima nerimtai, ir nekaišiok to šventojo rašto, nes man jis šūdo vertas.

Skirk krikščionius ir bedievius. Tu tas antras. :)

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

as butent ta ir norejau tau pasakyti jog tu tiki pomirtiniu gyvenimu, bet netiki jog dievas sukure zmogu, pasauli ir t.t kaip tu sakai (nors tas ir tas yra aprasoma biblijoj). idomus tavo tikejimas istikruju gal gali placiau apie ji? :D :D niekad apie toki neteko girdeti.

 

mane labiau tenkina issivystimas zmonijos is bezdzioniu proteviu…. Bet tikejimas reikalingas zmonem, kaip kazkuom tiki zmogus, turi dar kam pasiguost, kazkokiu humanistinių normų laikosi... tad nereikia cia uzsipulti  :>
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mane labiau tenkina issivystimas zmonijos is bezdzioniu proteviu…. Bet tikejimas reikalingas zmonem, kaip kazkuom tiki zmogus, turi dar kam pasiguost, kazkokiu humanistinių normų laikosi... tad nereikia cia uzsipulti  :>

:DDDDD Tu matomai isvis nesigaudai. Jei tu tiki tik tam jog galetum pasiguost tai tavo tikejimas yra bevertis. ir apskritai krikscione, parasyk kokia yra viso sio tikejimo ir biblijos skaitymo esme. prasau ne todel jog idomu, bet todel kad pasijuokt noriu.

ps: primenu kad kai parasysi koki savo apgailetina posta neuzmirsk paprasyt savo sampines drauges kad uzmestu +rep, rimciau atrodysi.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...