Eiti į turinį
Tadas_Bratka

Religija

Rekomenduoti pranešimai

tu ateistas o ne krikscionis dalbajobe. religija iskraipo baznycia tokiem begalviam kaip tu tik tikintiesiems aisku. norit viska nuo pradziu ir iki galo suzinoti apie jusu dievuli kuris gyvena danguje? skaitykit biblija ir tada darykit isvadas kas kur ir ka kraipo. peace sad cunt

Man iškraipo, kai aš esu netikintis? Nice one. Skaityk bibliją, tu istoriją žinai, kad toks esi įsitikinęs tuom dievu? Tai atsakyk, kodėl kalavijuočių ordinas mus pastoviai puldavo, žudydavo žmonės, kad mes taptume krikščioniais? O tai ką sako 5 dievo įsakymas?? Nežudyk? Tai nahui per kraują atvedė tą religiją? Tik motyvas buvo pulti pagonis ta religija ir nieko daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man iškraipo, kai aš esu netikintis? Nice one. Skaityk bibliją, tu istoriją žinai, kad toks esi įsitikinęs tuom dievu? Tai atsakyk, kodėl kalavijuočių ordinas mus pastoviai puldavo, žudydavo žmonės, kad mes taptume krikščioniais? O tai ką sako 5 dievo įsakymas?? Nežudyk? Tai nahui per kraują atvedė tą religiją? Tik motyvas buvo pulti pagonis ta religija ir nieko daugiau.

Įsiskaityk kas parašyta "Religiją iškraipo bažnyčia tokiems kaip tu TIK TIKINTIESIEMS." Tu matau ant tiek čia įsiaudrines ir įsijiautęs bandai pasakot savo tiesas, jog pats nebeskaitai kas tau yra rašoma. Aš aiškiai buvau parašęs jog pats save nelabai laikau krikščioniu, bet simpsono patriotizmas yra aukščiau visko. Kodėl kalavijuočių ordinas mus pastoviai puldavo? Dar durnesnio, subjektyvesnio ir idiotiškesnio klausimo turbūt nesugebėjai parašyt. Anyway puolė todėl jog gokas iškvietė dievą drakoną tam jog vibraciniais dažniais įpirštų kalavijuočiams į galva jog lietuvius reikia žudyti dėl religijos, o jeigu rimtai kalbat ir remiantis biblija galima atsakyti paprastai "kiekvienam bus atlyginta pagal savo darbus" (čia turėta omenį pragaru arba rojum). Jei jie interpretuoja bibliją savaip ir nesilaiko dievo žodžio vadinasi turėjo būti imesti pragaran, taip kad nėra ko ir jaudintis patriote. Čia jug buvo pasireiškus sampinė jog ji pati atsirenka kuom tikėt, o kuom ne. Šitas pavyzdys labai tinka prie tavo pagrindinės skystalynės temos. Dar vienas paaiškinimas "Argi įvyksta nelaimė mieste, Viešpačiui jos neleidus?". Išvada šitos citatos tokia, jog dievas panaudojo kalavijuočius kaip indus tam jog nubaustų mus už mūsų padarytas nuodėmes praaityje. PS: Prisipažinsiu ir priminsiu auditorijai jog aš neparašiau ištikrūjų biblijos, aš atvirai jums sakau. Taip kad neužsipulkite ant manes, man tiesiog patinka pasipizdavot iš jūsų kaikurių besmegenių. Žodžiu einu katlietų pasiimt. "aim dan hier"

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įsiskaityk kas parašyta "Religiją iškraipo bažnyčia tokiem kaip tu TIK TIKINTIESIEMS." Tu matau ant tiek čia įsiaudrines ir įsijiautęs bandai pasakot savo tiesas, jog pats nebeskaitai kas tau yra rašoma. Aš aiškiai buvau parašęs jog pats save nelabai laikau krikščioniu, bet simpsono patriotizmas yra aukščiau visko. Kodėl kalavijuočių ordinas mus pastoviai puldavo? Dar durnesnio, subjektyvesnio ir idiotiškesnio klausimo turbūt nesugebėjai parašyt. Anyway puolė todėl jog gokas iškvietė dievą drakoną tam jog vibraciniais dažniais įpirštų kalavijuočiams į galva jog lietuvius reikia žudyti dėl religijos, o jeigu rimtai kalbat ir remiantis biblija galima atsakyti paprastai "kiekvienam bus atlyginta pagal savo darbus" (čia turėta omenį pragaru arba rojum). Jei jie interpretuoja bibliją savaip ir nesilaiko dievo žodžio vadinasi turėjo būti imesti pragaran, taip kad nėra ko ir jaudintis patriote. Čia jug buvo pasireiškus sampinė jog ji pati atsirenka kuom tikėt, o kuom ne. Šitas pavyzdys labai tinka prie tavo pagrindinės skystalynės temos. Dar vienas paaiškinimas "Argi įvyksta nelaimė mieste, Viešpačiui jos neleidus?". Išvada šitos citatos tokia, jog dievas panaudojo kalavijuočius kaip indus tam jog nubaustų mus už mūsų padarytas nuodėmes praaityje. PS: Prisipažinsiu ir priminsiu auditorijai jog aš neparašiau ištikrūjų biblijos, aš atvirai jums sakau. Taip kad neužsipulkite ant manes, man tiesiog patinka pasipizdavot iš jūsų kaikurių besmegenių. Žodžiu einu katlietų pasiimt. "aim dan hier"

Pagaliau atsirado žmogus kuris kalba apie religijas ŽINODAMAS. Viliuos, kad ne vienas esi toks.  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Religija nuo senu senovės buvo irankis valdyti žmonėms,valdžiai ir galiai bei pinigams,turtams tad nematau tame nieko doro, bet tai tik mano

nuomone ir su ja nenoriu nieko ižeisti, bet taip, musu žemėje yra pilna daliku kuriuos sunku paaiškinti kas yra nenuginčijamas faktas.

Šiaip ir aš taip manau, bet ar nepagalvoji, kad visgi kažkas yra aukščiau mūsų ? Ar esi totalus ateistas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...