Eiti į turinį
Jeff_Gareth

Ištraukti 2016 metų Europos čempionato burtai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, ištraukti 2016 metų Europos čempionato grupių  burtai.

 

A grupė

 

1. Prancūzija

2. Rumunija

3. Albanija 

4. Šveicarija

 

B grupė

 

1. Anglija

2. Rusija

3. Velsas

4. Slovakija  

 

C grupė

 

1. Vokietija

2. Ukraina

3. Lenkija

4. Šiaurės Airija

D grupė

 

1. Ispanija

2. Čekija

3. Turkija

4. Kroatija
 

E grupė

 

1. Belgija

2. Italija

3. Airija

4. Švedija

F grupė

 

1. Portugalija

2. Islandija

3. Austrija

4. Vengrija

Kuri jūsų nuomone grupė bus įdomiausia ir kurią rinktinę  jūs palaikysite ?

 

Mano nuomone įdomiausia grupė bus E, o čempionate palaikysiu Lenkijos rinktinę.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš apie kiekvieną grupę po truputį :

 

A : Bus įdomu išvysti Albanijos debiutą čempionate ir smagu bus žiūrėti kas : Rumunija Ar Šveicarija bus antra šioje grupėje (Aš manau Šveicarija)

 

B : Manau šitą grupė viena iš sudėtingiausių, visos komandos praktiškai lygios. Sekanti paskutinius Anglų pasirodymus jiems skirčiau pirmąją vietą grupėje dėl antros vietos gali kovoti visos trys likusios komandos (Aš norėčiau pamatyti Velsą)

 

C : Ši grupė irgi įdomi, ar pajėgi Ukraina mes iššūkį Lenkijai, o galbūt Lenkai net taps grupės nugalėtojais ? 1. Vokietija 2. Lenkija (Pagal mane)

 

D :  Dar vieną tikrai įdomi grupė, bus labai įdomus stebėti ar šįkart Ispanai neliks už čempionato grupių etapo bortų ? Labai sunku kažką mąstyti,bet manau į kitą etapą žengs : Ispanija/Čekija

 

E : Dar viena sudėtina grupė. Įdomu ar Švedai sugebės pasipriešinti jauniesiems Belgams ir senai ant pakilos matytiems Italams? Zlatan'as bus suinteresuotas savo paskutinį (Berods) čempionatą baigti kaip įmanoma geriau.

 

F : Manau pats skaniausias kąsnis Portugalams, tačiau labai baisu,kad iš po tokios grupės Portugalai įgaus per daug pasitikėjimo ir kitame etape suklups, manau 2 bus Austrai.

 

Mėgiamiausia komanda : Vokietija, sergu už Portugalija,nes ten žaidžia CR7 <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš apie kiekvieną grupę po truputį :

 

A : Bus įdomu išvysti Albanijos debiutą čempionate ir smagu bus žiūrėti kas : Rumunija Ar Šveicarija bus antra šioje grupėje (Aš manau Šveicarija)

 

B : Manau šitą grupė viena iš sudėtingiausių, visos komandos praktiškai lygios. Sekanti paskutinius Anglų pasirodymus jiems skirčiau pirmąją vietą grupėje dėl antros vietos gali kovoti visos trys likusios komandos (Aš norėčiau pamatyti Velsą)

 

C : Ši grupė irgi įdomi, ar pajėgi Ukraina mes iššūkį Lenkijai, o galbūt Lenkai net taps grupės nugalėtojais ? 1. Vokietija 2. Lenkija (Pagal mane)

 

D :  Dar vieną tikrai įdomi grupė, bus labai įdomus stebėti ar šįkart Ispanai neliks už čempionato grupių etapo bortų ? Labai sunku kažką mąstyti,bet manau į kitą etapą žengs : Ispanija/Čekija

 

E : Dar viena sudėtina grupė. Įdomu ar Švedai sugebės pasipriešinti jauniesiems Belgams ir senai ant pakilos matytiems Italams? Zlatan'as bus suinteresuotas savo paskutinį (Berods) čempionatą baigti kaip įmanoma geriau.

 

F : Manau pats skaniausias kąsnis Portugalams, tačiau labai baisu,kad iš po tokios grupės Portugalai įgaus per daug pasitikėjimo ir kitame etape suklups, manau 2 bus Austrai.

 

Mėgiamiausia komanda : Vokietija, sergu už Portugalija,nes ten žaidžia CR7 <3

C taip pat bus labai įdomu, nes Ukraina turi neblogų žaidėjų kurie kuria, nedaugeli žinomas žaidėjas - Kanyoplanka. O Lenkijos kozeriai žinomi - Lewandowski, Scęszny ir kiti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...