Eiti į turinį
Marlboro_Master

Diskusija - sportas.

Rekomenduoti pranešimai

8146642d61906972afa2f5afcb4f00b6860.jpg

 

 

Sveiki!

 

Norėčiau padiskutuoti apie sportą - ar sportuojate? Ką sportuojate? Ar esate pasiekę kokių rezultatų rajono, šalies, tarptautiniu mastu? Kas jums yra sportas?

Realiai, aš sportuoju apie vienerius metus - namuose. Bėgioju, darau atsilenkimus, atsispaudimus, kelnoju hantelius ir t.t. Man sportas - gyvenimo dalis, bei puikus laiko praleidimo būdas. 

Ūgis: 188 cm
Svoris: 74 kg

 

Rokas.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aukso žodžiai Roko, tik tu neauksinis.

 

Aš asmeniškai, save "treniruoti" pradėjau vasaros pradžioje, kai buvau antras pagal sunkuma klasėje. Ir galiu pasigirti, kad iš beveik sunkiausia likau beveik lengviausias :D

Tame esmė, kad aš beveik nieko įpatingo neveikiau, tik pakeičiau mitybą, mažai prie kompiuterio sedėjau ir t.t Asmeniškai, ir dabar sportuoju, bėgioju, prisitraukimai, atsilenkimai, atsispaudimai, hanteliai ir t.t. Sporto klubų nelankau, namuose turiu tuos hantelius, nu hantelį ir kilnoju :D Bet ateityje, pats susiremontuosiu caro ruriko laikų seną štangą, ir manau taip paįvairinsiu savo sportą :). GL 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas,Roko. Nesportuoju jau beveik metus, bet žadu pradėti. Realiai paskutinį kartą "Stūmiau" 60kg, šią savaitę bandžiau, 55 pastūmiau. Kad visiškai nesportavau negaliu pasakyti,nes vasarą dirbau fizinį darbą ir dabar (mokslo metais) vis gaunu kokių "Haltūrkių" kur tikrai reikia panaudoti fizinę jėgą, vėliau prisistatyme parodysiu savo rezultatus,kurie išties nuvilia, bent kol kas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš taipat sportuoju. Mano sportas yra - DownHill. Į lietuvių kalbą verčiant - Greitas nusileidimas nuo kalno su dviračiu. Šia sporto šaka užsiimu jau - 4 metai. Per šiuos 4 metus pasiekiau gan nemažai. Jai kas norit sužinot daugiau rašykit į A.Ž.


O čia įdėsiu porą nuotraukų bei savo YouTube kanalą, gal kažkas norėsit pasižiūrėt. :)



63365e72403971b99c11518301706e86227.jpg


 


a8d5f6a5c81d23443cbd789d6734d3c1791.jpg


 


c8f35cb7ad984dd3a1e3028b9583947e281.jpg


 


8de4f88e9686b5406e1c39410375c4b5533.jpg


 


YouTube kanalas - 


https://www.youtube.com/channel/UCp4YOuRnAOsKGaUUu-eGUOg/videos



  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Aš taipat sportuoju. Mano sportas yra - DownHill. Į lietuvių kalbą verčiant - Greitas nusileidimas nuo kalno su dviračiu. Šia sporto šaka užsiimu jau - 4 metai. Per šiuos 4 metus pasiekiau gan nemažai. Jai kas norit sužinot daugiau rašykit į A.Ž.

O čia įdėsiu porą nuotraukų bei savo YouTube kanalą, gal kažkas norėsit pasižiūrėt. :)

63365e72403971b99c11518301706e86227.jpg

 

a8d5f6a5c81d23443cbd789d6734d3c1791.jpg

 

c8f35cb7ad984dd3a1e3028b9583947e281.jpg

 

8de4f88e9686b5406e1c39410375c4b5533.jpg

 

YouTube kanalas - 

https://www.youtube.com/channel/UCp4YOuRnAOsKGaUUu-eGUOg/videos

 

kietai atrodo (y)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

seniau lankydavau gimnastika,bet del traumos teko palikti :unsure:,siuo metu vaikstau i sporto sale,nevisada aisku isena nes darbas ir.t.t atima dauk laiko,taip pat begioju krosiukus,kad vasara negeda utu vaiksciot :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas, Rokai

 

Sportuoju taip pat šiuo metu lankau krepšinį eina antri metai(sudėjus visas komandas gal kokie 4), šiaip lankiau 6 metus Karate, bet kažkaip nusprendžiau kašį vėl lankyt pradėt, apie pasiekimus tai kažkaip su šita komanda tai ne bet užuodžiu mkl taurę 7/1 grupėj po pirmo rato ;0. Sportas man - gyvenimo dalis ir hobis. 

 

Ūgis - 182 cm

Svoris: 79kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nekacioju bico ir sixpeko, bet lankau sporto saka - rankini, jau 7-erius metus, esu linija ir krastas. Per varzybas pataikau neblogai, po 5-8 ivarcius tuo man ir uztenka. Siaip rezultato esu padares labai daug, kaip atejau pirma karta i treniruote kitaip sakant buvau sudas. O dabar tapau stipresnis, nes turim labai daug inventoriaus dirbti sunkiai. Jeigu man to neuztenka, trenerio paprasau dar daugiau padirbti. ;)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...