Eiti į turinį
Santos_Christmas

Mėgstami automobiliai.

Rekomenduoti pranešimai

audine :rolleyes: arba mersas

 

Audi ?! gerbiu mergyt :3 mersai irgi gerūčiai,bet audi labiau man prie širdies. :)

Šiaip dabar mersas e270 130kw 2.7l dyzelis, bet noreciau paimti a6 nauja c7 ar c6 nepamenu bet su grazia morda.

 

00bb922b75fd06a4f98c57563d7fcbd1123.jpg

Vo,tokį ir aš kadaise būvau nusižiurėjas,bet man labiau naujesni,bet toks aparatas irgi neblogas juk :)

 

man tai multipla

 

:D geras pasirinkymas :D

šiaip bmw fanas esu, bet prieš audi nieko neturiu. Pats šią vasarą galvoju imt Audi A6 c4 2.5TDi 103kw, imčiau BMW bet jeigu bmw imt tai kokią normalią kur 3k++ kainuotų, o tiek kolkas neturiu tai teks audi ar kokį passatą imt :D

eff59b3fe649bea5c563c62c531bca6a707.jpg

 

Vo,gerbiu,zjbys,o sedano ar universalo nori? imk geriau benzinas/dujos nuo 2.8 :) nebent nori tu 2.5 dyzelinas bet žiema problėmos su užsikurymu būna,bet jai gerai prižiurėtas automobilis tai jokių problėmų ir nebus :)

pačiam labiau senesnės prie širdies. bet labiausiai mustangas, coupe

 

 

9d9081cae246000a6ceab7719e19569e.jpg

Na joa,senesnės irgi ne blogos juk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip dabar mersas e270 130kw 2.7l dyzelis, bet noreciau paimti a6 nauja c7 ar c6 nepamenu bet su grazia morda.

 

00bb922b75fd06a4f98c57563d7fcbd1123.jpg

Kažkada ir man tas mersas patiko, bet palyginus audinės ir merso kaina. Tai audine gali gera paimti. Pritariu tavo nuomonei apie audine a6 naujų metų, gražios jos. Bet ir šitie mersai faini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Audi ?! gerbiu mergyt :3 mersai irgi gerūčiai,bet audi labiau man prie širdies. :)

 

 

aga,nu man audines irgi :D va tokios noreciau,bet kaina bsk kandziojasi,zodziu svajone lik sveika :(:D

 

http://auto.plius.lt/skelbimai/audi-a6-2-0-l-sedanas-2014-dyzelinas-4553932.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Vo,gerbiu,zjbys,o sedano ar universalo nori? imk geriau benzinas/dujos nuo 2.8 :) nebent nori tu 2.5 dyzelinas bet žiema problėmos su užsikurymu būna,bet jai gerai prižiurėtas automobilis tai jokių problėmų ir nebus :)

 

Šiaip universalo daugiau norėčiau, bet jei pasitaikytų geras variantas tai ir sedaną paimčiau. Kažkaip nesinori tų dujų man, dyzelis geriau :D Ir tikrai jeigu prižiūrėsi tai ir užsives tau ta mašina ir prie -30. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažkada ir man tas mersas patiko, bet palyginus audinės ir merso kaina. Tai audine gali gera paimti. Pritariu tavo nuomonei apie audine a6 naujų metų, gražios jos. Bet ir šitie mersai faini.

 

Na taip :) čia jau pagal patį žmogų,kam audi kam mersai,man ir tas ir tas,bet juk tiek pinigų labai retai pas kašką būna kad gali įpirkti ir tą ir tą :)

aga,nu man audines irgi :D va tokios noreciau,bet kaina bsk kandziojasi,zodziu svajone lik sveika :(:D

 

http://auto.plius.lt/skelbimai/audi-a6-2-0-l-sedanas-2014-dyzelinas-4553932.html

Graži :o nujau,viskas ateina laikui atėjus,gal ateis ta diena,kada ir turėsi tokį aparata :) niekados nenuleisk rankų :) P.S turėsi tokį aparata,susipiešim,praveši :D

 

siaip dar dy metus pavazinesiu ir parduosiu uz tokia pacia suma =]

 

Tai čia pagal patį žmogų,kaip jam pačiam geriau :)

Šiaip universalo daugiau norėčiau, bet jei pasitaikytų geras variantas tai ir sedaną paimčiau. Kažkaip nesinori tų dujų man, dyzelis geriau :D Ir tikrai jeigu prižiūrėsi tai ir užsives tau ta mašina ir prie -30. :)

Tai taip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...