Eiti į turinį
Santos_Christmas

Mėgstami automobiliai.

Rekomenduoti pranešimai

Paskaita komentarus ir manieras ir graudu pasidaro. Kai viena vartotojas pasakė, kai paskaičiuosit kiek kainuoja mašinos eksploatacija gal tuomet persigalvosit :). Reikia ieškoti praktiško mašinos o ne tai, kad pademonstruoti. Nieko prieš esu svajones, Channel parodė viena iš mano mėgstamiausių audinių, bet pasigilinus į eksploatacija norai prapuola. Nors ką norėti mašina vos ne šių metų.

 

šita dar visai nieko.
http://www.autogidas.lt/audi-a5-20-tfsi-exliuzive-coupe-2009-0127921554.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Oi vaikeliukai, kai pradėsit vertinti mašinas pagal charakteristikas ir eksploatavimo kaštus, pamiršit MB :D

Eksplotavimas merso aisku ne kaip golfo, bet jau per daug ispustas burbulas. Tas pats w211 e220cdi salerkos koki 10l pasiims, kas sakyciau nera siaubingai daug, del daliu kainu ir pan mersas liks mersu, bet kartais kai paraso tai nei i tvora nei i meta, atrodo kad visi turi susest i visokius passatus ar audines 1.9

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Paskaita komentarus ir manieras ir graudu pasidaro. Kai viena vartotojas pasakė, kai paskaičiuosit kiek kainuoja mašinos eksploatacija gal tuomet persigalvosit :). Reikia ieškoti praktiško mašinos o ne tai, kad pademonstruoti. Nieko prieš esu svajones, Channel parodė viena iš mano mėgstamiausių audinių, bet pasigilinus į eksploatacija norai prapuola. Nors ką norėti mašina vos ne šių metų.

 

todel ir parasiau svajone lik sveika nors nieko nera neimanoma,galu gale ir lizingu pasiema tokias masinas ir moka,nu zodziu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...