Eiti į turinį
Santos_Christmas

Mėgstami automobiliai.

Rekomenduoti pranešimai

Iš tavo įkeltų nuotraukų labiausiai patinkanti audi a4, kai dabar pats vairuoju golf, supratau kad vw nėra tokie jau įspūdingi. Jei dabar pirkčiau mašiną tai žiūrėčiau volvo, audi, skoda.

 

 

O jei kalbant apie audine a4 kuria įmetei tai jų silpniausios vietos turbūt korozija ir važiuoklė, daugiau kaip ir nežinau trūkumų. Jeigu pirkti audine tai a6 2litrų neužmušamas variklis :). Taip pat matau, kad rašai prie visų mašinų automatine pavarų dėže, vairuodamas jas nepatirsi tokio malonumo. Nors žinoma komfortas vairuoti automata mieste.

 

Jei yra mechanikų, kokia volvo geriausia žiūrėti ? nuo 2000 metų.

Sakai silpniausios vietos a4 korozija ir vaziuokle? Nusipirk ir vazinek ir pamatysi kad tikrai ne. O kad ten asilai audi forumuose susirinke raso nesamones o paskui kiti loja paskui kaip šunys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

mb 190

Na mersai tai taip,man irgi jie patinka,bet labiau naujesni modeliai kur įkėliau :)

 

BMW - AUDI - VOLKSWAGEN

:)

 

Noriu e36 pasiimti, kad ir tas pats 1.8 sueitu, nes stance is life, bet kadangi as ukuose, tai kai pamatau kiek draudimas kainuotu buna vat sitaip

PNlYxSv.gif

Na manau taip ir būna,aš nenusimanau Ukuose kainų,bet jai sakai manyčiau kad tu tai tikrai žinai. :D:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kaip slyva? daug jau pinigu sukisai?

 

Slyva zjbs, bet dahuja sukišau jau pinigų.. Daug į kosmetiką, į išvaizdą, coilus, ratus.. Bet užtat daiktas yra :)  

 

6599342f100cdb9025ce16ab71c5ce2c387.jpg

Paskaita komentarus ir manieras ir graudu pasidaro. Kai viena vartotojas pasakė, kai paskaičiuosit kiek kainuoja mašinos eksploatacija gal tuomet persigalvosit :). Reikia ieškoti praktiško mašinos o ne tai, kad pademonstruoti. Nieko prieš esu svajones, Channel parodė viena iš mano mėgstamiausių audinių, bet pasigilinus į eksploatacija norai prapuola. Nors ką norėti mašina vos ne šių metų.

 

šita dar visai nieko.

http://www.autogidas.lt/audi-a5-20-tfsi-exliuzive-coupe-2009-0127921554.html

Būtent, +1, nes galvoja kad va zjbs čia mersas, o paskui perka naudotas stabdžių kaladėles :D :D :D

 

Eksplotavimas merso aisku ne kaip golfo, bet jau per daug ispustas burbulas. Tas pats w211 e220cdi salerkos koki 10l pasiims, kas sakyciau nera siaubingai daug, del daliu kainu ir pan mersas liks mersu, bet kartais kai paraso tai nei i tvora nei i meta, atrodo kad visi turi susest i visokius passatus ar audines 1.9

Tai kuro sanaudos tos pačios slyvos panašios, bet nepamiršk detalių, kurių nedėsiu kinietiškų, iš silber auto sumokėsi dahuja už bet ką,. Be to, draudimas.  Gerai pagalvokit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...