Eiti į turinį
Lukas_Tor

NBA 2K16 Playoffs.

Rekomenduoti pranešimai

Labas, visiems,

 

Taigi prasidėjo NBA atkrintamosios(Prieš savaitę jau :D), ir būtų įdomi jūsų nuomonė, kas ims šių metų ar manot, kad GSW šluos visus varžovus iš kelio? O ar CAVS, atsirevanšuos GSW? O gal Raptorsai išmes CAVS? Patys už ką sergat? Aš asmeniškai einu už GSW ir Torontą.

 

78feb682d26743ffe0dd83cf8d8693e4636.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia biški netikėtai GSW prieš Rockets pralaimėjo šianakt, bet daugiau nelaimės... Einu už GSW, RAPTORS

 

Kodėl nelaimės? Rockets dar vieną kartą turi šansų dar vieną žais namuose jei D-MO sužais gerai, harden'as, Howard tai tikrai galėtų imt dar vieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taip sutinku, kad šių metų Playoff's rimti ir šansų turi visi, bet kodėl iškarto, kad neims?

 

Nes analitikai visi sprendžia taip, beto aš ir manau, jog neims.. Pas juos žaidimas tik per curry ir thompsoną, tad manau vienas iš jų traumą gauna ir viskas.. :) Beto spursai šiemet rodo gerą žaidimą, manau turi šansų imti ir išeiti su kokiais cavsais arba okc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nes analitikai visi sprendžia taip, beto aš ir manau, jog neims.. Pas juos žaidimas tik per curry ir thompsoną, tad manau vienas iš jų traumą gauna ir viskas.. :) Beto spursai šiemet rodo gerą žaidimą, manau turi šansų imti ir išeiti su kokiais cavsais arba okc.

 

Analitikai ir praeitais metais sakė, kad komandą kuri vien metą tritaškius negali laimėt, bet kaip matai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...