Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edva_Rdas

Relluf_Dirg

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Relluf_Dirg

  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: airbrk

Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip

Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
 00:00 - 00:10 

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne

/info: 

3c641c3e7e34c07cec147f344a8ec15d373.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Į rusį kiaurai sienom atėjai ir aš nukeldinau? :D Po to kai pradėjo tave PZU pusvalandi stovėjau surakintas tam rusį, o kai draugas išėjo ir baigė žiūrėti tai per 5 minutes pas mane atėjai. Bėja, tavo video puikiai matosi, kad su bugu moki nueiti tik į garažą, bet kaip atėjai į rusį, kuriame yra 2 liftai ir 2 uždarytos durys? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Į rusį kiaurai sienom atėjai ir aš nukeldinau? :D Po to kai pradėjo tave PZU pusvalandi stovėjau surakintas tam rusį, o kai draugas išėjo ir baigė žiūrėti tai per 5 minutes pas mane atėjai. Bėja, tavo video puikiai matosi, kad su bugu moki nueiti tik į garažą, bet kaip atėjai į rusį, kuriame yra 2 liftai ir 2 uždarytos durys? :)

Tu kaip žaidiai su liftais tada aš surakinau tavo draugeli ta Gin'a, o tada prasibuginau į nama pasakė Angus kad galima padaryti Nisspirti ar /isspirti V_P ir tu atsiradai ant pickup

Papildau: O tada kaip perejau per ta STOP Kažkoki zenkla tada nekrovė objektu nes dosina, ir rasiau vaskai kad dosino mane..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu būtų nekrovę objektų, nebūtai vaikšiojas grindimis (Edva_Rdas video nuo 0 iki 5s) nes jei nekrauna objektų, tai visų, o ne tik durų kurias tu kiaurai vaikštai. Prisigavai :) Dar norėčiau pridurti, jog tu atėjai prie antro lifto į antrą požeminį aukstą, o kaip patekai į pirmąjį kurio nieks nedarinėjo? :) Tikriausiai taip pat nekrovė objektų ir tave numetė po žeme į mano pirmą požeminį aukstą? :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...