Eiti į turinį
Mouse_Monas

Mouse Tarpininkavimo Paslaugos [ Nemokamos ]

Rekomenduoti pranešimai

JEI TAI YRA DRAUDZIAMA, PRAŠOME ADMINISTRACIJOS MANE PRANEŠTI. AČIU :)      


Sveikučiai, kadangi kai kur nors aš užsiregistruoju, visados paplatinu savo paslaugas ir visa kitą. Šita tema padės jums išvengti "Scammer'iu" Padėt galėsiu daug kuom, ir daug kur. Žinoma jei tai bus Sarg.LT pinigai ar dar kas nors, turėsite parodyti kaip pervesti ir pnš. Jei tai bus susieje su "Steam Platforma / RuneScape Mill" tai nieko nereikės rodyti. Reputacijos kieki turiu tikrai pakankamai milžiniška, todėl galite būti ramūs dėl paduotu daigtu man, jog jie niekur nenukeliaus o saugiau bus as mane kol pinigai/daigtas bus paduotas pirkėjuj/pardavėjuj. Į viska atsakysiu šituose Klausimuose/Atsakymuose.

  • A:-Klausimas.
  • B:-Atsakymas.
     
  • A:- Kodėl mes turime tavimi pasitikėti?
  • B:- Na, mane nepriekaištinga reputacija galite pamatyti užėje ant mano profilio. Mano sandoriai sieka 500Eur daugiau, todel galite būti ramųs :)
     
  • A:- Kodėl turėtume būtent jus imti kaip "Tarpininka" o ne koki "Moderatoriu"?
  • B:- Na aš jau ilga laika "Tarpininkauju" Facebook grupėse tokiose kaip "CS:GO Lietuviai-CS:GO Lietuva" šitos grupės turi virš 9-14Tūkstančiu unikalių vartotoju, ir dauguma manimi pasitiki. +Turiu daug laisvo laiko, todėl man nepamaišys jei patarpininkausiu.    
     
  • A:- Kiek laiko "Tarpininkaujat" bei kiek sandoriu jau esate atlikęs? 
  • B:- Mhm pagalvokim "Tarpininkauju" jau gal apie metus, o sandėriai dažniausiai pas mane būna viskas kas susieja su CS:GO visokių peiliu/skinu ir t.t pardavime, tai nežinau kiek tiksliai bet apie 150aliktų Tarpininkavimo Paslaugų tikrai manau yra.        
     
  • A:- Ar galite parodyti savo pasitikėjimą/reputaciją?
  • B:- Žinoma, tai parodo mano "Steam Profilis" - http://steamcommunity.com/id/MouseMonas/  - bei "Facebook" grupėse kurias parašiau viename iš atsakymu. Jas galite rasti mano "Profilyje" paspaudus ant manes.
     
  • A:- Kokia jūsų paslaugos kainą?
  • B:- Jokia! Tas dalykas ir stebina mano klientus kad nemokama smile.png Užtrukus 30min ilgiau, tada tik imamas kažkoks tai lašelis procento. Bet visados dažniausiai viska padarome per 5-10 Minučių smile.png
     
  • A:- Kokiose srityse "Tarpininkaujate"?
  • B:- Viskas kas susieja su "RS3/OSRS - CS:GO" Bei kartais kituose žaidimuose kaip ClashOfClans ir pnš.
     
  • A:- Ar atsakote už prekė jei ji būdama pas jumis, stebuklingai dingtu? 
  • B:- Visiškai 100% Taip.
     
  • A:- Kaip su jumis būtu galima susisiekti?
  • B:- Žinoma labiausiai būnu online per "Steam" kurį galite rasti mano "Paraše" Dar būnu žinoma Skypėje bet ne tiek ilgai kaip "Steam'e" Skype - "Epic-Movie" be kabliuku, tik su brūkšniu. Dažniausiai "Facebook" beveik 24/7 ir Steam.

Tai tiek, reputacijos kieki tikrai manau turiu patikima, kad galėtumėte manimi pasitikėti, kaip pasitiki tai keletas tūkstančiu "Facebook" žmoniu  smile.png Žodžiu viskas manau yra puikiai suprantama ir nereikės daugiau kartoti/atsakinėti į kitus klausimus smile.png Sėkmes bei laukiu klientu smile.png Ačiū kad perkėlėt smile.png
 

  • Už 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...