Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Whit_Cocain

Uždarbis telefonu

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai, Manau daugelis paskaitę pavadinimą net nėjot į temą arba užėję pagalvojot "kas per nesamonė čia". Tokia buvo ir mano pirma reakcija. Tačiau labai patariu pasilikti, paskaityti ir išmėginti šį būdą. Taigi prieš ~ 1 mėn viename forume pamačiau šį būdą ir nusprendžiau išmėginti. Programa vadinasi uento (ją galite atsisiųsti iš google play). Programėlės principas paprastas: siunčiatės nurodytas programėles ir už jas gaunate taškus.


Kuo tai skiriasi nuo bux'ų?


Pats esu dirbęs gal 3 skirtinguose PTC (paid to click (kitaip vadinami buxai)), tačiau niekada nepasiekiau tokios sumos kaip čia. PTC svetainėse pirmomis dienomis galima uždirbti max 5-6 centus. Uento leidžia iš vienos atsiųstos programėlės uždirbti nuo 3 iki 8 taškų (atitinkamai 3-8 centai). Apie programėles parašysiu vėliau.


Kaip pradėti:


  1. Atsisiunčiate uento programėlę iš www.uento.com arba google play
  2. Ją paleidžiate ir užsiregistruojate kaip nurodyta: f72d6af6dd6fdec3a3d8e009eefc4010305.png

Dėmėsio 4 laukelyje reikia įrašyti refferal kodą. Jokia čia ne paslaptis, kad jūs, užsiregistravę per mano kodą, padėsite man uždirbti daugiau. Neverčiu rašyti jo, tačiau būsiu labai dėkingas visiems nesavanaudžiams, kurie man padės


 


Užsiregistravę prisijungiate ir patenkate į pagrindinį langą, kuris atrodo taip: b6065588896a716a49495bff55c29cdf421.png


587cc94fae.png


Viršutiniame dešiniajame kampe galite matyti, kiek turite taškų. Šiuo atveju pas mane yra 432 taškai, t.y. 4,32$ Žemiau parodytas jūsų lygis ir bonus taškai. Šis dalykas yra visiškai naujas, įdėtas tik šiandien, tačiau kiek supratau pagal jūsų aktyvumą dar jums papildomai skirs taškų. O tai yra labai gerai ^^ Viršutiniame kairiajame kampe galite pamatyti meniu


 


Programų rūšys


Programėlės yra trijų rušių:


- Mėlynos - užtenka jas įrašyti (3 taškai)


- Žalios - jas reikia įrašyti ir paleisti (5 taškai)


- Violetinės - jas reikia įrašyti, paleisti ir palaikyti telefone 3 dienas, bent kartą per dieną prisijungiant prie interneto (8 taškai)


Dažniausiai paleidus programą, išmeta pranešimą "Uento has marked app as DONE", tai reiškia kad programėlė užskaityta ir gavote taškus. Tačiau jeigu gaunate žinutę "Uento has detected invalid response" arba negaunate jokios žinutės, nueikite į savo įrašytų programėlių sąrašą ir prie programėlės paspauskite RUN.


Po užskaitymo programėlę galite ištrinti (išskyrus violetines, nes jas reikia palaikyti 3 dienas). Programėlių sąrašas labai dažnai keičiasi, todėl vos atsiradus naujai programėlei patariu iškart ją parsisiųsti, nes jos būna tik laikinai.


Taigi atrodo baigiau, jeigu iškils klausimų klauskit  rolleyes.gif Pinigai pervedami į paypal per 2-3 min,kam reikia csg skin tikrai neblogas uždarbis vos per kelias min į dieną. http://prntscr.com/azjfa6 


http://prntscr.com/azjfjj


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...