Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

6th.jpg

 
Sveiki!
 
Pristatau pirmąjį 6 metų gimtadienio proga organizuojamą konkursą - „ką labiausiai mėgstate veikti serveryje”? Šio konkurso esmė - iki 5 sakinių papasakoti, ką jūs labiausiai mėgstate veikti SARG.lt serveryje. Taip pat būtinai pasakykite, kodėl jūs tai mėgstate daryti.
 
Konkurso taisyklės:

  • Būtina parašyti KĄ mėgstate veikti ir KODĖL.
  • Maksimaliai 5 sakiniai.

Konkursas vyksta:
Nuo 2016-05-06 iki 2016-05-12 17:00
 
Konkurso prizai:
1 vieta - 36 valiutos
2 vieta - 24 valiutos
3 vieta - 12 valiutos
 
Sėkmės :)

 

KOMENTUOTI DRAUDŽIAMA

  • Už 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai gi, mėgstu dirbti teisėsaugoje ir prižiūrėti viešąją tvarką, nes manau, kad tai darydamas serveryje linksmiau praleidžiu laiką ir greičiau prabėga metai. Taip pat mėgstu smagiai pasišnekėti su pažystamais virtualiame gyvenime t.y, sarg.lt serverio team speak programoje. Priduriant, dėl ko tai mėgstu daryti, nes tai darydamas jaučiuosi kitokiu serverio žaidėju nei priešingai ir matau, kad savo pasiektus rezultatus galiu panaudoti tinkamoje pusėje. 

  • Už 3
  • Prieš 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labiausiai už viską, serveryje mėgstu dirbti, visi, kas mane pažįsta, pasakytų, jog aš esu darboholikas, kuris tik dirba ir dirba. Kodėl būtent darbas? Nes dirbant, laikas lekia, kaip pašėlęs, tuo tarpu dirbdamas, turi naudingos veiklos sau, nes tik dirbant gali pasiekti aukštesnį rangą ir pan, kuris tau suteikia daugiau privilegijų. Manau tai ir būtų visa mano veikla – darbas. Trumpai tariant, nemėgstu šūdmaliauti.

  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Prižiūrėti darbuotojus, kad tinkamai vestu eterį, bet nesukčiautu, darbo metu.

2. Užsiimti žvejyba siekti top'o, bei varžybas imti.

3. Daryti treniruotes akcijas, kurių metu yra daug įdomios veiklos.

4. Pabėgioti nuo teisėsaugos ir patikrinti jų įgudžius (dažniausiai neigiamas,nes jie mėgsta tingyniauti)

5. Forume pildyti aktyvuma, bei šiai naršyti po kokias nors bylas , kaip pristatymas ir .t.t.

  • Už 1
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiame serveryje labiausiai mėgstu šaudytis, bendrauti su žaidėjais, dirbti įvairiuose darbuose, važinėti su turimu transportu po apylinkes, perpardavinėti mašinas, namus, žaisti monetą. Šie dalykai man patinka, nes jie paįvairina žaidimą, suteikia galimybę tobulėti ir puikiai praleisti laiką Sarg.lt serveryje.

P.S. Norėčiau visus serverio žaidėjus pasveikinti su Sarg.lt gimtadieniu, o ypač sveikinu projekto kūrėjus/savininkus Tautrimas_Juska ir Admin_Bumeris su sulaukta didele serverio sėkme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...