Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, nuo pat pradžios kai tik pradėjau lost sarg,o tai yra jau 5,5m, tai didžiają dalį visad dirbu.Ar tai darbai be pakvietimo,ar su pakvietimais, nes SARG yra REALUS GYVENIMAS,kuriame, kaip ir tikroveje reikia daug dirbti norint kazką turėti ir pasiekti. Daugiausiai esu dirbęs ir dirbu teisėsaugoje,nes tik teisėsauga palaiko tvarką serveryje, kad visų žaidžiančių žaidėjų ramybės nedrumstu nusikaltelių,ir visokių chuliganų grupuotės.Dar serveryje užsiemu žvejyba,nes žvejyba atpalaiduoja,nuramina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Į šį serverį atėjau ne vienas.. Dažniausiai kartu su draugais lošiam sampą, nusiperkam vienodas car, svaigstam šaudom teisėsauga, arba tą patį vieną draugelį :D. Jau kai nusibosta bėgam nuo mentų ir sėdam po 3h kalėjime. Manau tai labai linksma, praleidžiu ne tik aš vienas smagiai laiką bet ir mano draugai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labiausiai megstu vazinetis laukais ir miskais nes gamta man patinka ir daznai atrandu graziu vietu. Zinoma jai dirbu kokiame darbe tai stengiuosi atlikti viska kaip reikiant. Tiesiog darau viska kas man patinka pagal padeti kurioje esu. Smagiausia kai pamatau prisijungusiu senu draugu tai tada chatinam apie zaidimo reikalus ir siaip apie gyvenima, prisimenam laikus kaip seniau zaidem kartu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Į dieną serveryje dažniausiai praleidžiu pusę dienos, veikla jame buna įvairi, dirbu kokį nors darbą, laisvu laiku pašaudau į teisėsaugos pareigūnus, nuo jų pabegioju, sugavus ir pasodinus į kalėjimą dažniausiai einu lavinti šaudymo įgūdžių į kalėjimo šratasvaidy arba tiesiog prabunu AFK. Geranoriškai padedu žaidėjams su iškylusiais klausimais, misijų ar pasiekimų įvygdymais. Buna, kad tiesiog vakarais važinėjuosi gatvėmis, stebėdamas kaip kiti bendrauja įvairiuose chat'uose. Ši veikla man patinka, kadangi pats ją susidelioju niekam netrukdomai. 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sarg'a normaliai pradėjau žaist prie kokius 4 mėnesius. Ir tikrai nesigailiu. Yra daug žmoniu, su kuriais eina paprikolint. Atradau profesija, Radistu darba. Noriu padėkot valdžiai. Tai, man smagiausias darbas. Patinka būti eteryje, bendrauti su žaidėjais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mėgstu pirkti žolę, surūkyti ir tada bėgti nuo kepėjų. Jie labai pradeda nervuotis kai pabėgi nuo jų patikros, nes jie yra tinginiai ir nenori tavęs gaudyti. Vėliau kai jie tave pagauna jie galvoja jog tu bėgai, nes turi narkotikų, bet pasirodo jie klydo ir aš būnu švarus. Aišku tik reikia susimokėti baudą už bėgimą, nieko tokio, tai yra verta.

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje mėgstu linksmai leisti laika su draugais , daryti kartu visokias išdaigas , lenktiniauti , žaisti gaudyniu. Žinoma patinka drauge džiauktis servio atnaujinimais , naujovėmis , kurios šiame serveryje būna labai dažnai. Mėgstu dirbti taip sakant naikinti nusikaltimus serveryje kadangi dirbu teisėsaugoje ir tuo galiu didžiuotis. Po darbo laiko dažniausiai statau sklypus kuriuos pastates parduodu ir taip užsidirbu pinigu už kuriuos perku naujas mašinas , namus. Žinoma patinka dalyvauti eventuose kurie praskaidrina kasdienybe tik gaila kad kuo toliau tuo mažiau ju būna. Ir taipogi patinka važinėtis su savo mašina ieškoti nauju ispūdžiu , serverio vietu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

SARG.LT serveryje mėgstu dirbti Grove Street, užiminėti zonas, šaudyti ballas. Labiausiai patinka daryti dm mieste, ir kai ką nors nušauni prasideda keiksmažodžiu lavinos, tai labai juokinga. Dar yra linksma pabėgioti nuo palicijos yra labai linksma, nes kai važiuoji ir staigiai sustoji, jis paiima ir nuslysta, juokinga. Su draugais prisijunge darom visokias nesamones šaudom, mušam bėgam, nes nėra ką veikti, bei tai yra linksma.

Su pagarba,

Ore_Orlandas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje esu mafijozas megstu šaudyti,gaudyti tobulinti savo igudžius tpdm šratasvaidyje.Kariauti su priešingom mafijom/gaujom.Padeti zaidejam serverio klausimais ,meginti kazka idomaus sukurti vadinamuosiuose mini plotuose.Neleisti teisesaugai uzmigti .Daryti filmukus ir meginti sukurti kazka juokingo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...