Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

  • Taigi serveryje esu administratorius mėgstu prižiūreti tvarką ir filmuoti cheaterius. Be to esu mafijozas serveryje mėgstu kelti šurmulį gatvėse, daryti streikus, susišaudymus kad paįvairinti savo veikla, bei teisėsaugo veiklą. Daznai nuo jų bėgioju. Kaip ir sakiau esu mafijozas todėl didelį savo laiką mėgstu praleisti gaujos ar mafijos zonoje, kariaudamas prieš kitą gaują ar mafiją.

  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, SARG.LT serveryje esu šiek tiek naujokas, čia būdamas patyriau ir gerų, ir blogų emocijų/nuotykių. SARG.LT serveryje yra daug ir visokių žmonių, SARG.LT serveris šauni vieta, kurioje mėgstu bendrauti su žaidėjais, dirbti savo darbą, nepažeidinėti taisyklių, padėti serverio žaidėjams. Noriu pasižymėti serveryje, padėti jam augti, tobulėti, turiu pasiūlymų forumui, serveriui. Taigi tiek, sėkmės SARG.LT žaidėjai, įkūrėjai, direktoriai :) SARG.LT bendruomenė tikrai šauni.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                            Edva_Smoove

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiame serveryje mėgstų daryti daug dalykų, priklauso nuo darbų kuriuos dirbu. Jeigu dirbu teisėsaugoje patinka gaudyti bėglius, rinktis baudas ir t.t Jeigu aš esu bedarbis ar tiesiog dirbu darbą be pakvietimo, tada mėgstu kelti ridą, kad tūrėčiau pinigų, arba tiesiog bėgioti nuo teisėsaugos. Na dar yra begalė kitų dalykų, kuriuos čia tiesiog nespėčiau išvardinti.Būna, kad užeina noras padaryti DM :D Arba tiesiog nuvaryt į /tpdm pasišaudyt ir pagęrinti savu įgūdžius. Šiaip sarg.lt sėrveris yra pats geriausias kokiame esu žaidęs. SĖKMĖS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki,viska isdesiu dabar ka man patinka veikti serveryje Sarge,man patinka vazinetis po miesta letai ir rodyti posukius ar sugedo masina ijungiu avarini ir islipu susitvarkau ir vel po biski vaziuoju, ir dar man patinka bendrauti su sargo zmonemis nes as isivaizduoju kaip tikroveje vazineti nes atlieka idomiau zaisti zaidime,ir tada kalbame per skype ir zaidziame visi sita zaidima nes kai kalbi idomiau zaisti,ir dazniausiai man naujokas paraso gali pagalbos atrasau bebejo galiu padeti tai jiems ka zinau visalaik pasakau :) ir labai megstu dirbi Mechaninku nes esu isdirbes 3 menesius ir labai patiko esu pajemes igaliotini nes patinka taisyti zmonems masinas ir dazyti ko papraso viska padarau, Sveikinu Sarga su 6 Gimtadieniu laikykis dar daug metu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Redaguota , redagavo Gytis_Mtz
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Net nežinau, daug įdomu veiklu yra serveryje, bet ilgiausiai užsiminėju žvėjybą, esu top 3vietoj pagal žuvis, na o tas klausimas Kodėl? tikriausiai dėl to nes in real taipogi mėgstu žvėjyba, ramia aplinka.


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje mėgstu dirbti, o neužsiimti pašaline veikla, kadangi esu asmuo, kuris yra darbštus. Įsidarbinęs serveryje į kokį darbą - būtinai dirbu, net ir per darbo pertraukas, kadangi esu asmuo, kuris nori užsidirbti ir turėti savų pinigų, taip pat kažką pasiekti tame darbe, kuriame dirbi. Kodėl aš dirbu visuomet? - kaip minėjau patinka dirbti, dirbdamas serveryje darbą su pakvietimu atrandu tikrąjį save, noriu kažką pasiekti ir įrodyti, bei įgauti visų seniai norimą pasitikėjimą ( bendradarbių, direktoriaus, pavaduotojaus ), bei pasiekti kažką darbe ( įgaliotinis, kvalifikatorius ir t.t ). :) Taip pat turiu pomėgį padėti naujokams - realybėje esu taip pat paslaugus asmuo, o virtualiame gyvenime - taip pat padedu, nes naujokai - mūsų serverio gyvybė (gyvavimas), bei žaidėjų skaičius. :)
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje mėgstu žaisti, nes žaisdamas čia gali pabėgti nuo nusibodusios realybės. Taip pat žaisdamas mėgstu sulaukti ir gerų atnaujinimų, bei susipažinti su įvairias asmenimis. Sulaukti atnaujinimų mėgstu, nes jų sulaukęs galiu paįvairinti savo žaidimą, o susipažinęs su kitais žmonėmis galiu pabendrauti ir įgauti kitokios patirties. Galbūt net rasti bendraminčių kurie relybėje užsiimtu panašia veikla ir taip bendradarbiauti tarpusavyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje dirbu FTB darbą, tad prisiūjunges į žaidimą visų pirmiausia pasisveikinu su visais, o pasiveikinęs kimbu į darbus. Sėdu į darbinį transportą ir važiuoju gaudyti nuskaltėliu ar pažeidėju. Stengiuosi serveryje palaikyti tvarką, nes gi būna visokiu isišokelių. Tad tokia tą mano kasdienynės dienos sarg.lt projektę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...