Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Serveryje laiką leidžiu visapusiškai. Dibu S.W.A.T todėl didžiaja laiko dalį atiduodu dirbdamas ir gaudydamas nusikaltėliu, taip didandamas tvarka serveryje. Tai pat serveryje mėgstu pasivažinėti su mašina ar paskraidyti sraigtu, beto mėgstu pasišaudyti todėl dažnai užsuku i dm zona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisijungęs į serverį pasisveikinu su pačiais pačiausiais draugais, bei bendradarbiais. Žaidžiu savo malonumui, tai žvejoju, tai dirbu, tai keliu sau arba kitiems ridą. Kartais susirandu su draugais ir įdomesnės veiklos, pavyzdžiui fotosesijos, stuntinimas su NRG, ar šeip kokių nors nesamonių darymas, visgi žaidimas, o juoko dozė irgi reikalinga. Šiame projekte tikrai galima sutikti gerų draugų, tik reikia jų paieškoti, to visiems ir linkiu :) su šeštuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žaidžiu sarg labai senai, pradėjau jau labai senai (kitaip žinomas esu kaip Luknis_Lukrecijus). Kadaise daug savo laiko praleidau teisėsaugoje, teko paragauti ir valdžios darbo ( gal kažkas ir prisimins), tačiau poto, pradėjau žaisti nepastoviai ir veikla kardinaliai pasikeitė. Pradėjau (tuo metu dar unikalią, daug kam nesuprantamą) veiklą: nekilnojamo turto ir transporto prekyba. Pirkau  ir iki šių dienų tai darau , viską kas tik įmanoma, buvo ir sunkumų, kitaip tariant kritimų žemyn, parduodant už gerokai mažesnę sumą, nei pats mokėjau, tačiau "laimėjimai" viską atperka, o tai tik suteikia dar didesnį norą užsiimti šia veikla. Tokia rutina galutinai užbūrė įsigijus pirmąją sabrę, t.y. +- 2011 metais ( seniau jos kainavo beprotišką sumą). Na, o pagrindinė priežastis  kodėl tai darau, tai, jog tai tarsi azartinis žaidimas, kai "laimi" pinigų ir turtų skonis nenumaldomai prašo tai tęsti.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

   Serveryje svarbiausią smagiai praleisti laiką! Žaidime veikti smagu yra viską, netgi neįdomi moneta, gali būti įdomi.. Bet kone labiausiai įdomi veiklą yra kelti ridą, važinėti, apžiūrinėti, šaudyti.. Prioritetas žaidime yra dalyvauti gaujų karuose, tai ir yra įdomiausia, nes gali legaliai pasišaudyti! Padėti kitiems, taip pat yra įdomi veikla..  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki. Žaisdamas šiame serveryje mėgstu užsiimti verslu: pirkti/parduoti nekilnojama turtą, transporto priemonę. Dažnai rašau radistams ir dalyvauju rubrikoje, taip pat eventuose. Man patinka daryti tai, kas įdomu ir galima laimėti prizą, tiesiog man prizas suteikia motyvacija, gerai atlikti darbą ir būti už tai paskatintas. 

Redaguota , redagavo Mandagus_Asmuo
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiekvieną dieną prisijungęs į sargą, ieškau draugų, su kuriais būtų galima patirti nuotykių, pvz: Ilgas bėgimas nuo teisėsaugos, kažką apkvailinti iš ko būtų galimą stipriai pasijuokti, daryti visokius stunt su NRG ar su bet kurią transporto priemonę. Tai yra tikrai Osum ir vieną iš priežasčių kodėl žaidžių. Nes tai sargas, jame visko yra ko nori, labai dažnai žaidių /zaidimas Būną kad nerviną kaip praloši 120milijonų. Bet visvien aš neleavinu sargo. Ne piniguose laimė. Svarbu kažką darai, dirbi. Tai va aš esu nusistatęs prieš šias citatai tai aš tai ir veikių kiekvieną dieną. Su b-day sarge!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Geras klausimas ką mėgsti daryti ?:D Tai aš šiam serveryje man patinką daryti dirbti savo darbą kuris yra labai sunku . Dalyvauti klubo veiksmuose ir gauti daug nužudymų. Keliu ridą savo tr.priemonei. Šaudau praeivius kurie mane nervina . Ir daryti visokias nuotraukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, taigi papasakosiu ką aš serveryje labiausiai mėgstu veikti :)


 


Taigi, serveryje labiausiai mėgstu dirbti, labiausiai patinka tie darbai, kur gera chebra, seni veidai, linksma, gera. Dar tokią veiklą kaip šaudytis (šratasvaidy, mieste), bėgioti nuo policijos, na tariant duodu veiksmo jiems ir sau, kodėl gi patinka? Nes tai įdomį veiklą, tam ir sukurtas šis serveris, leisti įdomiai laiką. :) Taip pat bendrauju su serverio žaidėjais, lošiu azartinius lošimus t.y moneta, žaidimą, nes tai įdomų, rizikuoji, kartais išlošį, kartais praloši. Suku kaip sakant ''varkės'', perku / parduodu mašinas, namus, verslus, bandau užsidirbti pinigų, nes kaip sakoma nesisuksi - negyvensi :D . Taip pat mėgstu dalyvauti žaidėjų, ar konors kito rengiamoje veikloje (eventuose, renginiuose), bei stengtis kažką tai laimėtį, aktyviai dalyvauti. :)


 


Manau jog galimą, taipat patalpinsiu porą nuotraukų iš gyvenimo, to ko išvardinau. ^_^


Laiko praleidimas 9ef40035731a87016df8cd4061c28014598.png


Vyksta varkės


2ac648cd914a7b7d4334efa1f172ba57317.png


Atliekų  statymą, žaidėjų rengiamuose lažybose


645768fe607f19316046f9632dc88732729.png


 


Azartiniai lošimai


 


2d31e324155a0e9d9e0fe32a52148f20800.png


 



Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...