Eiti į turinį
Romke_Drift

Darbas nepilnamečiams.

Rekomenduoti pranešimai

6 hours ago, Tom_Groove said:

Taigi, aš irgi planuoju dirbti, kadangi puikus metas užsidirbti :) Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, o Švedijoje, tai manau ir kainos keičiasi, planuoju ir jau esu susitaręs su tėvais, jog mane įdarbins legaliai į tėvo statybų firmą, tai busiu galima sakyti kaip pagalbinis, ko reikės, tą atliksiu, o uždarbis tai ~11 eurų į valandą. Planuoju iš visų uždirbtų pinigėlių pirkti gerą stacionarą, kuris man pavilktų normaliai CS:GO. Na ir aišku naujausius žaidimus.

Lietuvoje į dieną gauni 20-30e, o čia už valandą 11e, nu nėra ką norėti, visgi Lietuva...

Pats planuoju kažkur dirbti jei rasiu kažkur darbą, bandysiu statybose kažkur eiti.

Chebra, pykit, nepykit, bet kam pinigus leisti ant tokių dalykų, kaip " pirkti gerą stacionarą, kuris man pavilktų normaliai CS:GO" neilgai jum reikės tų žaidimų tikrai. :)

Kompą turiu, kuris nei CS:GO nevelka, sarg'as lagino, kai žaidžiau, cs 1.6 ir tas droppina fps ir nematau problemos, siūlė tėvai nupirkti naują kompą, tačiau kažkaip nelabai įdomu tie žaidimai, jau praėjo galbūt tas laikas, kai sėdėdavau prie kompo ir žaisdavau žaidimus. :) Svarbiausia veža programas, kai ko reikia mokyklai padaryti ir viskas :)

Atrodo kartais norėtųsi kažką pažaisti, bet manau verčiau pirkčiau konsolę nei kompiuterį.

Redaguota , redagavo Paul_Dejavu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Paul_Dejavu rašė:

Lietuvoje į dieną gauni 20-30e, o čia už valandą 11e, nu nėra ką norėti, visgi Lietuva...

Pats planuoju kažkur dirbti jei rasiu kažkur darbą, bandysiu statybose kažkur eiti.

Chebra, pykit, nepykit, bet kam pinigus leisti ant tokių dalykų, kaip " pirkti gerą stacionarą, kuris man pavilktų normaliai CS:GO" neilgai jum reikės tų žaidimų tikrai. :)

Kompą turiu, kuris nei CS:GO nevelka, sarg'as lagino, kai žaidžiau, cs 1.6 ir tas droppina fps ir nematau problemos, siūlė tėvai nupirkti naują kompą, tačiau kažkaip nelabai įdomu tie žaidimai, jau praėjo galbūt tas laikas, kai sėdėdavau prie kompo ir žaisdavau žaidimus. :) Svarbiausia veža programas, kai ko reikia mokyklai padaryti ir viskas :)

Atrodo kartais norėtųsi kažką pažaisti, bet manau verčiau pirkčiau konsolę nei kompiuterį.

Consoles overrated as f*ck

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 valandas(-ų), Lukas_Janksa rašė:

Visada dirbdavau nelegaliai, chalturindavau. Tai žolė pjauni tai prie grūdų, ar pas kokį ūkininką. Bandžiau šiais metais įsidarbinti į mamos darbą - nepavyko reikia 16. O zapadlo tame jog mano gimtadienis grynai rugsėjo mėnesį (ir sukanka 16) niekur normaliai negaliu eit dirbti , dar palyginus mažas miestas pas mane tai įvairovės didelės nėra. Per vasara apie 300 eurų išeis užsidirbti :) Ko pasakoje turiu iš seniau pinigėlių - pirksiu naują telefoną. Kitą vasarą išeis dirbti legaliai - tai vien iš darbo 1k eurų per 3 mėnesius. O dar žolės pjovimas ir visi kiti darbai. Susitaupysiu 1.3k € ko pasakoje pirksiu naują kompiuterį - kadangi isvarau į šiaulių profke

kokia specialybe imsi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 40 minutes(-ių), Yamaha_Tzrinis rašė:

 

prieš 40 minutes(-ių), Yamaha_Tzrinis rašė:
prieš 40 minutes(-ių), Yamaha_Tzrinis rašė:

kokia specialybe imsi ?

 

prieš 57 minutes(-ių), Romke_Drift rašė:

O koks būna užmokestis?

 

Užmokestis kai dirbau nuo 10h iki 18h -20€

 

O specialybę -kompiuterinis diegimas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...