Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Shade_Medic

Ruski_Mesnik

Rekomenduoti pranešimai

2 minutes ago, Lietuviu_Kalba said:

Tu pažiūrėk į viena žmogų vos pataikau 4 kulkas ir rodo kad jau pataikau į kitą tai kur tau čia nospread? Taikinukas tigi plečiasi ir visus einu kulkos.

 

Nusovei Titas_Sveismetis ir iskarto uzsivedei ant kito. Atsistojus su ak per toki atstuma visas pataikyti no cheat? :D Nebesvaik tu gal + No reload :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai aišku ant kito pradėjau šaudyti, tu pažiūrėk jis bėgiojo aš taikinuką palikau vienoj vietoj ir jis bėgio ir taip nušoviau, jei moki daryti tai žinok viskas įmanomą ir be cheat tavo logiškai galvok ir viskas išeina. no reload kas čia per šūdas, viskas pas mane gerai, ar žinojai kad per taisymą neleidžia šaudyti, tai pas mane ir nešaudė žmogeliukas nes aš taisiausi ak. Ir jei būčiau naudojęs no reload tai būčiau į kažką pataikęs, bet į nieką nepataikiau nes tokio nenaudoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 minutes ago, Lietuviu_Kalba said:

Tai aišku ant kito pradėjau šaudyti, tu pažiūrėk jis bėgiojo aš taikinuką palikau vienoj vietoj ir jis bėgio ir taip nušoviau, jei moki daryti tai žinok viskas įmanomą ir be cheat tavo logiškai galvok ir viskas išeina. no reload kas čia per šūdas, viskas pas mane gerai, ar žinojai kad per taisymą neleidžia šaudyti, tai pas mane ir nešaudė žmogeliukas nes aš taisiausi ak. Ir jei būčiau naudojęs no reload tai būčiau į kažką pataikęs, bet į nieką nepataikiau nes tokio nenaudoju.

 

 

Cia irgi nieko ane?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...