Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vytautas_Gryn

Raimaa_Runy

Rekomenduoti pranešimai

Pats naudojiesi sklypo bugais, su sofa, kaip aladinas skraidai ir buginiesi po žeme, kad tik teisėsauga nepasiektų. Nu ką žinau, čia net ne bugas, tiesiog vandenyje, tarp prieplaukos ir kalno, radau plyšį, įplaukiau tenai ir atsiradau po tavo namu :)

Likai nepatenkintas, kad teko pusantros valandos jaile sėdėt?

 

Wtf, perkėlė į Cheaterių skiltį, koks čia cheat? Kur galima atsisiųst tokį?

 

Manau, mano atsakomasis žodis būtų toks: Kaip teisėsaugininkai papuldavo po žeme anksčiau? Jie naudodavo bug'ą, jiems padėdavo SWAT virvės iš sraigtasparnio, kurios nukeldavo juos tiesiai po žeme, bet anksčiau nieks nieko nesakydavo, juk tai buvo normalu. O aš, be jokių papildomų priemonių, radau map'e plyšį ir tiesiog praplaukiau, o paskiau naudojau įprastą teisėsaugos komandą - /kliutis.

https://youtu.be/nvNITX7KbNs

 

Tai gal pradėkim kelti visus klubiečius į skundus? Nes jie gi naudoja buga, pereina kiauriai sieną, kai Journey stovi prie jos!

Bėgliams galima ropštis po žemėm, o teisėsaugai ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Raimaa_Runy rašė:

Pats naudojiesi sklypo bugais, su sofa, kaip aladinas skraidai ir buginiesi po žeme, kad tik teisėsauga nepasiektų. Nu ką žinau, čia net ne bugas, tiesiog vandenyje, tarp prieplaukos ir kalno, radau plyšį, įplaukiau tenai ir atsiradau po tavo namu :)

Wtf, perkėlė į Cheaterių skiltį, koks čia cheat? Kur galima atsisiųst tokį?

aš sklypo bugais nesinaudoju. naudojuosi jo komandomis. parodyk kur tą plyšį radai, įdomu pamatyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

13 hours ago, Vytautas_Gryn said:

aš sklypo bugais nesinaudoju. naudojuosi jo komandomis. parodyk kur tą plyšį radai, įdomu pamatyt.

 

https://youtu.be/nvNITX7KbNs

 

Radau plyšį, o vėliau, kaip ir tu naudojaisi namo komandomis, tai aš naudojausi teisėsaugos komandomis (/kliutis). Galima teigti, jog šį kartą man pasisekė, kad tu pasistatęs namą netoli vandens telkinio, kuriame yra plyšis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...