Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Beliunas_Justas

Rokas_Ziper

Rekomenduoti pranešimai

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Ziper
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Inv
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:ne

Laukiam Roko pasiaiškinimo bei DPKT ir Vases sprendimo. Geros nakties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki visi, kas skaitys šį mano pranešimą. Visu pirma noriu pasakyti, kad tikrai nieko nenaudoju ir nenaudojau. Mano sąžinė yra švari ir šiame pranešime jokių nesąmonių nerašysiu tiesiog bandysiu įrodyti, kad esu nekaltas. Taigi vyko bendra visų 4 teisėsaugos sričių treniruotė, kuriuos metu dalyvavo daugiau mažiau ~50 žmonių. Visos tos treniruotės metu man laggino, kad laggino gali patvirtinti Šarūnas, kuris visą laiką buvo tame pačiame kanale ir girdėjo, kaip sakiau jog man laggina va ss, kad jis patvirtinta jog man laggino. http://www.part.lt/perziura/067950a2f8d9e9537c69f401be17adbb472.png

Patvirtinti, kad man laggino gali ir PD direktorius Ricardas_Darknes, nes jis pats kelis kartus mane gettino į treniruotės vietą, po mano relogų. Apie tą video galiu pasakyti taip. Man tiesiog kažkas susibugino arba, tai buvo DDOS padarinei. Video pradžioje matosi, kad mano pingas yra virš 100, tai yra mano nuomone ganėtinai didelis ping, kuris gali sukelti laggus. Be to nežinau čia sutapimas gal, kaip tik pradėjo mane filmuoti mano pingas ėmė kristi žemyn. (Galbūt, kaip tik tuo metu mane nustojo DDOSint). Aš pats nesupratau, kad man nekimba kulkos, nes man rodė, kad į mane niekas nepataiko. Vos tik gavau /sms žinutę iš darbuotojo Liutas_Wizaras, kad man nekimba kulkos. http://www.part.lt/perziura/0b5c2547f7e209f55d4e20295f1e2d03107.jpg  Supratau, kad čia kažkas negerai ir iš karto padariau relog, laikas sutampa tiek mano gautos /sms žinutės ,tiek video, kai atsijungiau. Prisijungęs po relog šaudžiausi, toliau ir po kelių minučių buvau nušautas bei mano komanda pralošė rungtį. Buvau kartą susidūręs su tokia situacija, kaip vienam darbuotojui irgi, taip pačiai nekibo kulkos, bet jis sakė nieko nenaudoja. Taigi liepėme jam padaryti relog ir viskas buvo tvarkoje jam vėl kibo kulkos. Savęs ginamąjį žodį tariau, kol dar jūs nepriėmėte jokio sprendimo tesiu savo darbus toliau.

  • Pildau va šitam žmogui buvusiam Ballas gaujos Valdžios atstovui buvo panaši situacija ir jis liko nenubaustas, nes jam tiesiog irgi laggino arba kažkas pasibugino

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...