Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edvinas_Dyzel

Tomas_Daukas

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Tomas_Daukas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:Nitro mod
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    3 puslapis http://imgur.com/a/K2MxP
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:ne
  • 1.png
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 hours ago, Edvinas_Dyzel said:

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Tomas_Daukas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:Nitro mod
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    3 puslapis http://imgur.com/a/K2MxP
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:ne
  • 1.png

 

Nu šiaip nemačiau tokios taisyklės niekur,kad jis būtų draudžiamas. Seniau dar kai turėjau jį,klausiau ne vieno žmogaus iš DPKT tarpo,visi sakė,jog nedraudžiamas tas nitro mod'as. Dar net šiandien su Sarunas_Jakus kalbėjom,nieko nesakė jis apie tai,tai reiškia,jog viskas tvarkoj.

 

Pridedu: Aš tave ne for free pasodinau,o už vakarykštį tyčinį ESC ir išsicrashinimą su tikslu,kad paspruktum nuo teisėsaugos,foto galioja 24 valandas taip,kad bausmę reikia atlikt. ;)

 

Pridedu: Beje,čia ne mano fotkės yra darytos,o man jas davė kolega,šiuo metu aš neturiu to nitro mod'o,seniau tik kai prieš leave'indamas žaidžiau tai tada turėjau,o dabar tai neturiu. /info lentelės nėra,kuri įrodytų šitose fotkėse,jog jos mano yra,tada nepakanka įrodymų,jog aš naudoju tą mod'ą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

14 minutes ago, Tomas_Daukas said:

 

Nu šiaip nemačiau tokios taisyklės niekur,kad jis būtų draudžiamas. Seniau dar kai turėjau jį,klausiau ne vieno žmogaus iš DPKT tarpo,visi sakė,jog nedraudžiamas tas nitro mod'as.

:D Nebe juokauk visada nitro nesibage tau atrodo legalus :D Tu mane pasodinai į jail 2h tu į blist keliausi ir bana gausi karma

 

 

P.S Pridedu ten kur tipo crashinaus buvo techninės problemos tai bano negalima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...